مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۳/۳۱

تشکیل جلسه کمیته تنظیم بازار شهربابک

جلسه کمیته تنظیم بازار شهرستان با موضوع ساماندهی نانوایی ها به ریاست نویدی سرپرست فرمانداری شهربابک و با حضور اعضای کمیته، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک جلسه کمیته تنظیم بازار شهرستان با موضوع ساماندهی نانوایی ها به ریاست نویدی سرپرست فرمانداری شهربابک و با حضور اعضای کمیته، برگزار شد.

🔹سرپرست فرمانداری شهربابک در این جلسه ضمن اشاره به نارضایتی مردم از نحوه عرضه و کیفیت نان توسط برخی از نانوایی ها شهرستان از  نصب کارتخوان های هوشمند در نانوایی های شهربابک خبر داد و گفت: در این راستا تعدادی از نانوایی های دچار مشکل شده اند که باید برای رفع آن در اسرع وقت اقدامات لازم انجام شود.

🔹نویدی با بیان این که طی روزهای اخیر مجوز افزایش  ۱۵ واحد نانوایی به نانوایی های سطح شهرستان با آرد یارانه ای انجام شده است، گفت: با درخواست فرمانداری، پیگیری دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری و موافقت اداره کل غله از اول تیر ماه بعد از سال ها، ۲۰ تن آرد به سهمیه آرد شهربابک نیز افزوده شد.

🔹وی با تاکید بر دوگانه سوز کردن نانوایی های سطح شهرستان افزود: افرادی برای ایجاد نانوایی اقدام کرده‌اند و از مسئولان می خواهیم برای صدور پروانه راه اندازی نانوایی پیگیری و همکاری های لازم را به عمل آورده و مشکلات را مرتفع نمایند‌

🔸در این جلسه  گزارشی در خصوص نصب کارتخوان های هوشمند در نانوایی های سطح شهرستان ارائه شد و مقرر شد طی دو هفته آینده با حضور همه ادارات ذیربط جلسه مشترک با کلیه نانوایی های شهرستان برگزار شود.


 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲