مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۵/۱۵

پیام قدردانی سرپرست فرمانداری شهربابک از پیگیری مستمر و حضور استاندار کرمان در شهرستان شهربابک و بررسی وضعیت مناطق سیل زده شهرستان

سرپرست فرمانداری شهربابک در پیامی از پیگیری مستمر و حضور جناب آقای دکتر فداکار استاندار محترم کرمان در شهرستان شهربابک و بررسی وضعیت مناطق سیل زده شهرستان قدردانی کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

🔹تلاش صادقانه همراه با تعهد و حسن انجام وظیفه بیانگر پشتکار و همت آنانی است که با توکل به خداوند متعال در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت می‌کنند و تعالی و عزت جامعه اسلامی مدیون انسان‌های فرهیخته، خردمند و متعهدی است که همواره رضایت حق‌تعالی و خدمت به خلق خدا را سرلوحه همت خویش قرار داده‌اند.


🔹جناب آقای دکتر فداکار استاندار محترم کرمان با حضور خود در زمان وقوع سیل و همچنین بررسی وضعیت بحران پیش آمده و هماهنگی های لازم برای رفع مشکلات پس از سیل  به خوبی مدیریت جهادی را از شعار به فعل تبدیل کردند.

🔹اینجانب  از تلاش و اهتمام ارزنده، مستمر و همراه با تعهد و دلسوزی  استاندار پر‌تلاش و خدوم استان کرمان که با پیگیری مستمر مسائل مردم بر روند کار نظارت داشتند و در کنار مردم شریف شهربابک بودند و موجبات دلگرمی همه مردم و مسئولین را فراهم نمودند نهایت سپاس و قدردانی را دارم و از خداوند متعال سرافرازی، بهروزی و موفقیت های روز افزون ایشان را خواستارم.

🔸غلامرضا نویدی سرپرست فرمانداری شهرستان شهربابک


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲