مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۵/۱۲

تشکیل جلسه شبانگاهی در خصوص وضعیت کشاورزی و دامداری مناطق سیل زده در شهرستان شهربابک

با توجه به خسارات ایجاد شده ناشی از سیل و جبران خسارات وارده به قنوات، باغات کشاورزی، دام های روستاییان و عشایر مناطق سیل زده شهرستان شهربابک، جلسه ویژه بخش کشاورزی به ریاست نویدی سرپرست فرمانداری و با حضور دکتر خیر اندیش رییس سازمان جهاد کشاورزی، مدیران و کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان، اداره دامپزشکی، اداره عشایری، اداره تعاون روستایی، اداره منابع طبیعی در محل فرمانداری شهربابک تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک ؛ با توجه به خسارات ایجاد شده ناشی از سیل و جبران خسارات وارده به قنوات، باغات کشاورزی، دام های روستاییان و عشایر مناطق سیل زده شهرستان شهربابک، شامگاه  ۱۰مردادماه جلسه ویژه بخش کشاورزی به ریاست نویدی سرپرست فرمانداری و با حضور دکتر خیر اندیش رییس سازمان جهاد کشاورزی، مدیران و کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان، اداره دامپزشکی، اداره عشایری، اداره تعاون روستایی، اداره منابع طبیعی در محل فرمانداری شهربابک تشکیل گردید.

🔹رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان در این جلسه بیان داشت خسارت وارده به دامدارانی که دام های خود را بر اثر سیل از دست داده اند در دست بررسی می‌باشد.

🔹خیر اندیش افزود: سعی می کنیم با همکاری بسیج و سایر ادارات، نهاده های دامی را با قیمت واقعی به دست دامدارانی که دام هایشان در مناطق سیل زده است برسانیم.

وی اعلام کرد: بازسازی خطوط انتقال آب، کانال ها و استخرها در دستور کار قرار می گیرد.

🔹در این جلسه فرایند جبران خدمات و ارزیابی میزان خسارات مورد بررسی قرار گرفته و مدیران ادارات مشکلات مرتبط را بیان نمودند.

🔹در این جلسه سرپرست فرمانداری ضمن ارایه گزارش از وضعیت خسارات ناشی از سیل به شهرستان، خواستار اقدامات فوری سازمان جهاد کشاورزی به کشاورزات و دامداران شهرستان شدند‌.

 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲