مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۵/۱۲

سفر معاون امداد نجات سازمان هلال احمر کشور به مناطق سیل زده شهربابک

در پی بارندگی سیلابی اخیر در شهرستان شهربابک و خسارات وارده به منازل مسکونی در روستاها، معاون امداد نجات سازمان هلال احمر کشور با همراهی سرپرست فرمانداری شهربابک، فلاح مدیرکل جمعیت هلال احمر استان کرمان، از مناطق سیل زده روستاهای منطقه مسینان(رورز، مسینان، دغندر و ...) بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ در پی بارندگی سیلابی اخیر در شهرستان شهربابک و خسارات وارده به منازل مسکونی در روستاها، صبح امروز دوشنبه ۱۰مردادماه، مهدی ولی پور معاون امداد نجات سازمان هلال احمر کشور با همراهی حجت‌الاسلام انصاری امام جمعه، نویدی سرپرست فرمانداری شهربابک، فلاح مدیرکل جمعیت هلال احمر استان کرمان، سرهنگ عبدلی فرماندهی انتظامی شهرستان و تعداد دیگری از مدیران شهرستان از مناطق سیل زده روستاهای منطقه مسینان(رورز، مسینان، دغندر و ...) بازدید نمودند.

🔹در این بازدید با بررسی وضعیت روستاییان سیل زده و میزان خسارات وارده به منازل مسکونی آن ها دستورات لازم برای امداد رسانی و فراهم نمودن امکان اسکان و وسایل ضروری به آن ها صادر شد.

🔹معاون امداد نجات سازمان هلال احمر کشور در مصاحبه با واحد خبر صدا و سیما شهربابک گفت: بر حسب وظیفه جهت برآورد خسارت به مناطق سیل زده سرکشی می کنیم و امروز هم در خدمت مردم سیل زده مردم شهربابک هستیم.

🔹ولی پور بیان کرد: در استان کرمان ۱۹ شهرستان درگیر سیل های اخیر شده اند و گروه های امدادی جمعیت در این شرایط در نقاط سیل زده جهت خدمت رسانی به مردم حضور داشته اند.

🔹وی افزود: در سیل اخیر در استان کرمان متاسفانه ۴ نفر در شهرستان رفسنجان جان خود را از دست دادند.

🔹معاون امداد نجات سازمان هلال احمر کشور تصریح کرد: با توجه به بارش های شدید چند روز گذشته، میزان خسارت در مناطق سیل زده بالا است .

🔹وی خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر بنا به وظیفه ذاتی که دارد وسایل ضروری برای امکان اضطراری و اقلام مورد نیاز را در بین سیل زده ها توزیع نموده است.

🔸شایان ذکر است این بازدید تا ساعت ۱۴  در منطقه مسینان ادامه داشت.


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲