مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۵/۱۲

بازدید میدانی سرپرست فرمانداری شهربابک از رودخانه های سطح شهرستان

سرپرست فرمانداری شهربابک ساعت یک بامداد از رودخانه های درگیر سیل در سطح شهرستان شهربابک بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک، بامداد ۷ مرداد ۱۴۰۱, سرپرست فرمانداری بلافاصله بعد از جلسه ستاد مدیریت بحران که در محل فرمانداری شهربابک برگزار شد راهی مناطق سطح شهرستان شهربابک شدند.

🔹آقای نویدی سرپرست فرمانداری شهربابک در ساعت یک بامداد روز جمعه، ضمن تاکید بر کنترل لحظه به لحظه میزان آب رودخانه های منطقه توسط ادارات ذیربط و استقرار گروه های عملیاتی در محل های تعیین شده و همچنین بازدید از دهانه های پل تزرج، گفت: در حال حاضر میزان آب رودخانه تزرج و دیگر رودخانه های سطح شهرستان شهربابک تحت کنترل می باشد.

🔹همچنین با پیگیری بعمل آمده توسط سرپرست فرمانداری شهربابک و اعزام ماشین آلات لازم از معادن اطراف و اقدامات به موقع  مسیر رفت بندرعباس به تهران که یکی از مهمترین مسیرهای ترانزیتی کشور می‌باشد، در سه راهی دربیدوئیه جوزم که به دلیل گل و لای ورودی به جاده عبور و مرور را با کندی مواجه نموده بود طی دو ساعت بازگشایی شده و سرپرست فرمانداری با بازدید از محل و نظارت بر اقدامات در دست انجام از عوامل راهداری برای اقدامات سریع انجام شده تشکر نمودند.

🔹سرپرست فرمانداری در ساعت یک و سی دقیقه بامداد در تماس تلفنی با آقای دکتر فداکار استاندار، آخرین وضعیت مدیریت بحران در شهرستان را به استحضار ایشان رسانده و از پیگیری های مکرر آقای دکتر فداکار تشکر و قدردانی نمودند.


 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲