مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۵/۰۱

بازدید روز جمعه سرپرست فرمانداری شهربابک از روستاهای منطقه آبدر

سرپرست فرمانداری شهربابک از روستاهای منطقه آبدر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک ؛ صبح جمعه سی و یکم تیرماه نویدی سرپرست فرمانداری شهربابک با همراهی بخشدار مرکزی و روسای ادارات بنیاد مسکن، راهداری و آب و فاضلاب از روستاهای امردوئیه، رزگله و آبدر میان و ... منطقه آبدر بازدید نمودند.

 در این بازدید سرپرست فرمانداری شهربابک در ابتدا از سطح روستاها دیدن و با مردم دیدار و گفتگو نمود و سپس با تشکیل جلسه با دهیاران و شوراهای روستاها مذکور مسائل و مشکلات آن ها را از جمله: اصلاح مسیرهای عبور و مرور در داخل روستا، خط تلفن،  شبکه آب آشامیدنی،  خط انتقال آب کشاورزی و... را بررسی و تصمیماتی اتخاذ نمودند.

سرپرست فرمانداری شهربابک شهربابک در بازدید از سطح روستاها گفت: با وجود افزایش ساخت و سازه ها و جمعیت بالا در روستاهای منطقه آبدر، از عمده مشکلات مردم قطع بودن خط ارتباطی تلفن ثابت این روستاها می باشد، که متاسفانه شرکت مخابرات در ایمن سازی و اصلاح خط مخابرات در این منطقه بسیار ضعیف عمل نموده است.

وی افزود: با وجود ظرفیت گردشگری بسیار خوب در روستاهای طبیعت گردی منطقه آبدر ، دهیاران و شوراها باید در حوزه صنعت گردشگری و بوم گردی، اقدامات اساسی نمایند.

وی تاکید کرد : مسئولین ادارات و بخشداری باید آن دسته از مطالبات دهیاران که امکان اجرای فوری دارد را انجام و در خصوص بقیه مطالبات کارشناسی لازم را انجام و همه موارد در دستور کار قرار گیرد.
سرپرست فرمانداری با اشاره به این که اگر مسولان قبلی به دهیاران قولی داده اند، تلاش گردد اجرای همه موارد در دستور کار قرار گرفته و پیگیری شود تا مردم نگران جابجایی مدیران نشده و از طرفی نسبت به مدیران شهرستان  نیز بی اعتماد نگردند.


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲