مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۴/۰۸

تقویت ظرفیت های دهج به توسعه این بخش می انجامد

سرپرست فرمانداری شهربابک گفت:تقویت ظرفیت های دهج به توسعه این بخش می انجامد

🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، سرپرست فرمانداری شهربابک در سومین سفر خود به دهج طی چهل روز از شروع به کار خود در فرمانداری با کارمندان بخشداری دهج، شهردار ، شورای اسلامی این شهر، برخی از مسئولان و مردم دهج دیدار و گفتگو کرد.


🔸سرپرست فرمانداری شهربابک در جلسه ای که در محل بخشداری دهج با بیان این که بخش دهج مردمی خونگرم و زحمتکش دارد، گفت: علی رغم محدودیت ها و خشکسالی های دهج و خبر، پتانسیل های زیادی از جمله دامداری، کشاورزی و گردشگری در این بخش وجود دارد.

🔸نویدی افزود: مدیران ادارات شهرستان باید به همه مناطق شهرستان توجه داشته باشند و در مناطقی که محرومیت بیشتر است پیگیری وخدمات بیشتری را ارایه نمایند.

🔸وی از توانمندی نیروهای بخشداری دهج یاد کرد و افزود: در بخش عمرانی و ایجاد زیرساخت باید در دهج اقدامات بیشتری انجام شود.

🔸نویدی با اشاره به انتصاب جواد صالحی به عنوان سرپرست بخشداری دهج افزود: صالحی فردی توانمند و بی حاشیه است که سابقه ای موفق دارد و در فعالیت های قبلی از وی رضایت خوبی وجود داشته است.

🔸وی با تأکید بر این که نباید به مسائل تفرقه انگیز توجه داشت، خاطرنشان کرد: می‌توان با فعال کردن ظرفیت خیران دهج ، خبر دهیاران پر انرژی، تعاونی ها و تعاملات دوستانه در این بخش، انتظار توسعه خوبی داشته باشیم.

🔸سرپرست فرمانداری شهربابک با اشاره به این که افراد بیکار واقعی دهج باید شناسایی شوند، یادآور شد: با ایجاد واحد‌های تولیدی در بخش های کشاورزی و دامپروری شغل های پایدار راه اندازی کرد.

🔸وی تصریح کرد: بخش دهج به واسطه وجود غار ایوب و سایر موقعیت ها، منطقه ای گردشگری محسوب می شود و می توان با کارهای ابتکاری موجبات جذب بیشتر گردشگر و مهاجرپذیری را فراهم کرد.

🔸نویدی تاکید کرد: از شاخص های ارزیابی مدیران شهرستان بازدید از همه مناطق شهرستان، ارتباط با مرکز استان، مستند سازی، شناسایی و پیگیری مشکلات و استفاده از ظرفیت ها خواهد بود.

🔹سرپرست بخشداری دهج نیز در ادامه این جلسه با اشاره به اهمیت روستاها گفت: هر کار توسعه ای، اقتصادی. سیاسی و ... باید ابتدا از روستاها شروع شود و سپس به شهرها تسری پیدا کند.

🔹جواد صالحی با بیان این که در دهج زمینه برای انجام فعالیت‌های زیادی فراهم است، اظهار داشت: اقدامات زیادی در بخش زیرساختی دهج انجام شده است اما هنوز هم جای کار دارد و امیدوارم از فرصت پیش آمده استفاده کنیم تا کارهای مثبتی انجام شود.

🔹وی افزود: یکی از مهمترین فعالیت های لازم در بخش دهج ایجاد زیرساخت و تامین امنیت برای سرمایه‌گذاران است.

🔸در این جلسه مسایل و مشکلات منطقه توسط تعدادی از حاضرین در جلسه بیان شد‌.


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار