مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۴/۰۶

دیدار سرپرست فرمانداری شهربابک با دستگاه قضای شهرستان

به مناسبت هفته قوه قضاییه سرپرست فرمانداری شهربابک ، معاونین فرمانداری و سرپرست بخشداری مرکزی با رییس دستگاه قضا، دادستان و کارکنان این مجموعه دیدار کردند.

🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، نویدی سرپرست فرمانداری شهربابک با همراهی معاونین این مجموعه با رئیس و کارکنان دستگاه قضا شهرستان دیدار نمود‌.

🔸سرپرست فرمانداری شهربابک در این نشست گفت: همگرایی و تعاملی که اکنون در سطح مجموعه حاکمیتی شهرستان ایجاد شده است ،کمک شایانی به حل مسائل و مشکلات مردم خواهد نمود.

🔸نویدی افزود: متاسفانه  ساختار و نحوه عملکرد برخی از ادارات دولتی ضعیف بوده و این موضوع ایجاد ناراضی در بین مردم و توقع از دستگاه قضا و حجم شکایات را بالا برده است.

🔸وی با اشاره به این که مرتفع نمودن برخی از مشکلات و مسائل موجود در شهرستان شهربابک نیاز به جراحی دارد گفت:  برای رفع برخی از مشکلات باید اقدامات موثری صورت گرفته و در برخی مسائل نیز باید پیشگیری کنیم تا در آینده تبدیل به مشکل نشوند.

🔹بهجتی رئیس دادگستری شهرستان شهربابک نیز در این دیدار گفت: مشکلات در سطح کشور و به تبع آن  در شهرستان شهربابک یک شبه ایجاد نشده است، که با یک روند طبیعی و آرام حل شود و لذا نیاز به کار جهادی و فعالیت مستمر دارد.

 🔹وی تصریح کرد: با توجه به عملکرد نامناسبی که در برخی حوزه ها در گذشته وجود داشته است، باعث ایجاد بدبینی و بی اعتماد مردم  نسبت به ادارات در حال حاضر شده است‌

🔹رئیس دادگستری گفت باید جهادی کار کرد و با ایجاد عدالت  و عمل به حرف ها، اعتماد مردم را جلب نمود.


 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲