مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۳/۳۱

بانک ها نقش زیادی در توسعه شهرستان بر عهده دارند

سرپرست فرمانداری شهربابک در جلسه شورای هماهنگی بانک ها شهرستان بیان کرد: بانک ها نقش زیادی در توسعه شهرستان بر عهده دارند

🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، نشست صمیمی سرپرست فرمانداری شهربابک  با مدیران بانک های شهرستان در محل فرمانداری شهربابک برگزار شد.

🔹سرپرست فرمانداری شهربابک در این جلسه با بیان این که منابع مالی خوبی در شهرستان وجود دارد تاکید کرد: لازم است مجموعه بانک ها با نگاهی مثبت از طرح های تولیدی و توسعه ای در شهرستان حمایت کنند.
 

🔹نویدی تاکید کرد: ما باید از امکاناتی که شهربابک دارد استفاده ببریم تا به توسعه کمک نماییم.

🔹وی افزود: آگاه کردن مردم و مسئولان شهرستان از قوانین به روز کشور و به ویژه در حوزه بانکی و همچنین تقویت ارتباطات مدیران شهرستان با مرکز استان نقش اساسی در توسعه دارد.

🔹نویدی با اشاره به این که بخش زیادی از اشتغال شهرستان ها به سیستم بانکی برمی گردد، ابراز امیدواری کرد: سیستم بانکی شهربابک نیز در اختیار توسعه شهرستان باشد.

🔹وی تصریح کرد: باید سعی کنیم نظام بانکی شهرستان  در استان  الگو باشد و از طرفی همه مردم از آن منتفع شوند.

سرپرست فرمانداری شهربابک همچنین اشاره نمود: باید برای رونق اقتصادی شهرستان تلاش نماییم و این موضوع با همدلی و هم زبانی همه واحد های تولیدی ، ادارات ذیربط و بانک های شهرستان حاصل خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به منابع انسانی، معنوی و مادی شهرستان و از طرفی فرصت های زیادی که برای توسعه شهرستان وجود دارد باید تلاش مضاعفی صورت گیرد و مدیران بانک ها و ادارات در مسیری حرکت کنند که تسهیلات لازم برای ورود فعال بخش خصوصی و غیر دولتی در عرصه کار و تلاش مهیا شود.

🔹سرپرست فرمانداری در این جلسه وضعیت و جایگاه بانک ها را طی سال های اخیر ارائه نمودند.

🔸در این جلسه مدیران بانک ها پیشنهادها و مشکلات نظام بانکی را مطرح و روسای ادارات جهاد کشاورزی و نیز صنعت ، معدن و تجارت نیز گزارشی از وضعیت واحد های تولیدی و سرمایه گذاری های انجام شده و در دست اقدام و چگونگی حمایت از فعالان اقتصادی را مطرح نمودند.

 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲