مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۳/۳۱

پست بانک موسسه‌ای با ساختار مناسب برای خدمت رسانی به مردم به ویژه روستائیان است

سرپرست فرمانداری شهربابک عنوان کرد: پست بانک موسسه‌ای با ساختار مناسب برای خدمت رسانی به مردم به ویژه روستائیان است


🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، جلسه سرپرست فرمانداری شهربابک با حضور سرپرست مدیریت شعب پست بانک استان کرمان و تعدادی از دهیاران شهرستان شهربابک برگزار شد.

🔹سرپرست فرمانداری شهربابک در این جلسه با بیان اینکه پست بانک محلی مناسب برای خدمت رسانی مالی و اعتباری به مردم به خصوص روستائیان بوده است گفت: خدمات پست بانک در روستاهای شهرستان  بسیار ضعیف و ناکارآمد بوده که باید به سرعت ، کیفیت خدمات این موسسه مالی در شهرستان ارتقا یابد.

🔹نویدی افزود: جلسه با دهیاران و مدیر شعب پست بانک استان مستمر خواهد بود و انتظار داریم دهیاران با تعامل برای حل مشکلات مردم و روستا در حوزه تسهیلات اقدام کنند.

🔸محمد جعفری سرپرست مدیریت شعب پست بانک استان کرمان نیز در ادامه با بیان این که پست بانک به عنوان بازوی حاکمیتی در روستاها وظایفی را تقبل نموده است بر ارتقای کیفیت خدمات پست بانک در شهرستان شهربابک تاکید نمود.

🔸وی با اشاره به وجود تعدادی از معادن در کنار برخی روستاها، تصریح کرد: شهربابک در یک بزنگاه تاریخی قرار دارد و این مهارت ماست که با ارائه برخی خدمات از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری کنیم.

جعفری سپس فعالیت های پست بانک را در جلسه تشریح نموده و آمادگی لازم را برای ارایه خدمات بانکی مناسب به مردم روستاها اعلام کرد.

🔸در این جلسه تعدادی از دهیاران سوالات ، پیشنهاد ها و انتقادات خود را مطرح  نمودند.


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲