مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۳/۳۰

سرکشی فرماندار شهربابک از روستاهای مرزی منطقه مسینان با شهرستان رفسنجان

فرماندار شهربابک از روستاهای مرزی منطقه مسینان با شهرستان رفسنجان بازدید کرد.


🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک ، نویدی سرپرست فرمانداری شهربابک با همراهی بخشدار مرکزی، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و رییس امور آب  با هدف بررسی مشکلات مردم در نقاط  مرزی از روستاهای منطقه مسینان در فاصله ۸۰کیلومتری از مرکز شهرستان و ۲۵کیلومتری مرز رفسنجان بازدید و با مردم این مناطق دیدار کرد و پای درد دل آن ها نشست.

🔸در این بازدید ۶ ساعته که تا ۱۰ شب به طول انجامید  مشکلات مردم از جمله تامین آب آشامیدنی، اصلاح شبکه آب آشامیدنی،اصلاح و اجرای شبکه آب کشاورزی ، لایه رویی قنوات، آلوده بودن آب های آشامیدنی ، تسطیح مسیر های دسترسی روستاها ، عدم دسترسی به اینترنت، علوفه دام ها، ...) از سوی دهیاران ، شوراهای اسلامی  و مردم روستاهای( کوهسنجان،کم عروسک اولیا و سفلی، درباغ، رشکن ، باغ بن و اندرا و .‌...) مطرح و پس از بررسی تصمیماتی از سوی سرپرست فرمانداری شهربابک اتخاذ گردید.

🔸سرپرست فرمانداری شهربابک در این بازدید ها با اشاره به نادیده گرفته شده برخی از مشکلات اساسی مردم این روستاها در سال های گذشته در این منطقه، گفت : مدیران ادارات، بخشداری، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها باید به طور جد پیگیر رفع مشکلات و نیاز های اساسی مردم منطقه باشند.

🔸وی اشاره نمود: برخی از مشکلات این منطقه با حداقل پیگیری ، تلاش و اعتبارات مرتفع می شود و برخی نیز باید در جلسات کارشناسی مورد بررسی قرار گرفته و برای آن ها راه حل پیدا شود.

🔸سرپرست فرمانداری با ذکر این نکته که در صورت بی توجهی به رفع مشکلات در آینده نزدیک و به دلیل عدم تامین درآمد لازم برای روستاییان این مناطق خالی از سکنه خواهند شد بر  پیگیری فرمانداری ، ادارات آب و فاضلاب ، جهاد کشاورزی و ... برای رفع مشکلات تاکید نمود.

🔹در پایان مقرر شد هفته آینده با حضور دهیاران و نمایندگان  مناطق روستایی جلسه پیگیری مشکلات مردم در محل فرمانداری تشکیل شود.


 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲