مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۳/۲۹

برگزاری جلسه هماهنگی بزرگداشت شهدا هفتم تیر، قوه قضاییه و افشای حقوق بشر آمریکایی

جلسه هماهنگی بزرگداشت شهدا هفتم تیر، قوه قضاییه و افشای حقوق بشر آمریکایی با حضور سرپرست فرمانداری شهربابک، حجت الاسلام انصاری امام جمعه، بهجتی رییس دادگستری و برخی از مسئولان شهرستان برگزار شد.
🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، جلسه هماهنگی بزرگداشت شهدا هفتم تیر، قوه قضاییه و افشای حقوق بشر آمریکایی با حضور سرپرست فرمانداری شهربابک، حجت الاسلام انصاری امام جمعه، بهجتی رییس دادگستری و برخی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

 🔸سرپرست فرمانداری شهربابک در این جلسه گفت: نباید فرصت ها را از دست داد و ضروری است در هفته قوه قضاییه اقداماتی در شأن این نهاد انجام گیرد.

🔸نویدی تاکید کرد: دستگاه قضایی در جامعه از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در شهرستان شده است.


🔹حجت الاسلام انصاری امام جمعه شهرستان هم  ضمن تشریح جنایات آمریکا و اسرائیل با تاکید بر انسجام و وحدت و هماهنگی بین نهادها و ارگان ها گفت: رفع مشکلات کنونی، مشارکت جدی و سازنده همه ارگان ها را می طلبد و ما نیز تلاش می کنیم در کنار دستگاه قضا باشیم تا شاهد احقاق حقوق عامه و کاهش آسیب های اجتماعی باشیم.

 🔹بهجتی نیز در ادامه با بیان این که دستگاه قضا تلاش خود را می کند تا مردم احساس امنیت را در جامعه لمس کنند گفت: دادگستری شهربابک همه تلاش خود را برای کاهش اختلافات و آسیب های اجتماعی، و همچنین رعایت انصاف در چارچوب قانون به کار بسته است.

🔸در این جلسه برخی اقدامات انجام شده از سوی دادگستری شهربابک اعلام و مسئولان حاضر در جلسه پیشنهادهای خود برای هفته قوه قضاییه ارائه نموده  و مقرر شد نظرات و پیشنهاد ها جمع بندی و پس از تصویب اجرا شوند.


 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲