مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۳/۱۸

پیگیری پروژه های در حال احداث هلال احمر در شهربابک و تسریع در روند بهره برداری از آن ها

در نشست سرپرست فرمانداری شهربابک با مدیر کل هلال احمر استان کرمان پیگیری پروژه های در حال احداث هلال احمر در شهربابک و تسریع در روند بهره برداری از آن ها مطرح شد.

🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک ، نشست سرپرست فرمانداری شهربابک با حضور مدیر کل هلال احمر استان کرمان، معاونین هلال احمر، رییس هلال احمر شهرستان و کارشناسان ذیربط برگزار شد.

🔹سرپرست فرمانداری شهربابک در این جلسه گفت: آقای فلاح از مدیران پر انرژی و فعال استان می باشند و روحیه مثبت و فوق العاده ای برای انجام وظایف ، رفع مشکلات و ارایه خدمات مناسب و فوری در زمان  وقوع حوادث دارند و مدیران و مردم شهربابک نیز در تمام حوزه ها در کنار جمعیت هلال احمر خواهند بود.

🔸مدیر کل جمعیت هلال احمر استان نیز در ادامه ضمن ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های آتی هلال احمر بیان داشت: جمعیت هلال احمر نیازمند همکاری شهرستان در تکمیل پروژه ها بوده  و در حوزه حوادث نیز به تجهیزات نیاز دارد.

🔸رضا فلاح بر ضرورت تعیین تکلیف زمین تحت مالکیت هلال احمر  در سطح شهرستان شهربابک با همکاری شهرداری و فرمانداری تاکید کرد و افزود: امروز با توجه به درخواست یک دستگاه خودرو سواری به جمعیت هلال احمر شهرستان شهربابک اهدا می شود.

در ادامه نشست پیرامون همکاری های مشترک هلال احمر و فرمانداری تصمیماتی اتخاذ شد. 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲