مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۸/۲۲

بازدید فرماندار شهربابک از روستاهای دهستان پاقلعه

فرماندار شهربابک گفت گاز رسانی به دهستان پاقلعه و مدوارات از اولویت های کلان شهرستان می باشد

صبح امروز ۲۰ آبان ماه قاسم شمسی فرماندار با همراهی عباس زاده رئیس دفتر نماینده مردم آرمند بخشدار مرکزی و جمعی از روسای ادارات شهرستان از روستاهای کهنوج کیشه باب حیه پاقلعه و مرج بازدید نمود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک؛ صبح امروز ۲۰ آبان ماه قاسم شمسی فرماندار با همراهی عباس زاده رئیس دفتر نماینده مردم, آرمند بخشدار مرکزی و جمعی از روسای ادارات شهرستان از روستاهای کهنوج, کیشه, باب حیه, پاقلعه و مرج بازدید نمود.
 
فرماندار شهربابک در این بازدید از نزدیک مسائل و مشکلات هر کدام از روستاها را بررسی و به صورت چهره به چهره با مردم روستا گفتگو و پای درد و دل آنها نشست.
 
قاسم شمسی در حاشیه ی این بازدید که با حضور دهیاران و شوراها انجام شد, ضمن اظهار خرسندی از حفظ بافت روستایی در این مناطق، بیان داشت: با توجه به اینکه جمعیت روستاها از زمان سرشماری تاکنون افزایش داشته است ، باید با ارائه دقیق آمار امکان اجرای طرح های مختلف را در راستای توسعه و آبادانی روستاها فراهم نماییم.
 
فرماندار شهربابک با اشاره به ساماندهی گلزارهای شهدا اظهار داشت: با توجه به وجود ۵۲ گلزار شهدا در سطح شهرستان و به جهت مناسب سازی این اماکن مقدس, در جلسه ایثار و شهادت مقرر گردید از مجموع اعتبارات شهرستان برای ساماندهی گلزارهای شهدا در شهرها و روستاهای شهرستان استفاده گردد.
 
وی همچنین با اشاره به مشکل کمبود آب در روستاهای دهستان پاقلعه، تصریح نمود: استفاده غیر مجاز بعضی از اهالی از آب لوله کشی به عنوان یکی از دلایل این مشکل باید مورد توجه قرار گیرد و این افراد سریعا نسبت به استفاده قانونی از آب اقدام نمایند, در غیر این صورت انشعابات غیرقانونی جمع آوری خواهد شد.
 
فرماندار شهربابک در ادامه از پیگیری اجرای پروژه گازسانی به دهستان پاقلعه و مدوارات خبر داد و افزود: گاز رسانی به روستاهای دهستان پاقلعه و مدوارات از اولویت های کلان شهرستان می باشد که انشاالله با توجه به رایزنی های انجام شده, اهالی این مناطق از نعمت گاز برخوردار گردند.
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲