مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۸/۱۹

بازدید فرماندار شهربابک از کارخانه تغلیظ معدن جویان بابک در معدن ایجو

فرماندار شهربابک شرکت ها باید نسبت به اعتراضات کارگری و مطالبات آنها در داخل مجموعه های خود دقت بیشتری داشته و نسبت به رفع آنها تلاش نمایند

روز گذشته قاسم شمسی فرماندار با همراهی عباس زاده رئیس دفتر نماینده مردم در دیدار با مرادی مدیر عامل مجموعه هلدینگ شرکت مس فلز رنگین شهرستان شهربابک ضمن بازدید از کارخانه تغلیظ معدن جویان بابک در خصوص مسائل و دستورالعمل های کار و کارگری و همچنین رفع موانع تولید در راستای ایجاد فضای آرام در محیط کارگری تاکید شد

فرماندار شهربابک: شرکت ها باید نسبت به اعتراضات کارگری و مطالبات آنها در داخل مجموعه های خود دقت بیشتری داشته و نسبت به رفع آنها تلاش نمایند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ روز گذشته قاسم شمسی فرماندار با همراهی عباس زاده رئیس دفتر نماینده مردم در دیدار با مرادی مدیر عامل مجموعه هلدینگ شرکت مس فلز رنگین شهرستان شهربابک، ضمن بازدید از کارخانه تغلیظ معدن جویان بابک در خصوص مسائل و دستورالعمل های کار و کارگری و همچنین رفع موانع تولید در راستای ایجاد فضای آرام در محیط کارگری تاکید شد.
 
فرماندار شهربابک در این بازدید ضمن تشکر از خدمات ارزنده مجموعه هلدینگ شرکت مس فلز رنگین در ارائه خدمات اجتماعی در سطح شهرستان گفت: ضمن ایجاد فضای اشتغال، مردم شهرستان شهربابک قدردان خدمات اجتماعی این شرکت می باشند.
 
وی گفت: هدف و رویکرد ما در حوزه مسائل و مشکلات کارگری، پیشگیری با رفع چالش ها در سطح شرکت ها می باشد‌.
 
شمسی افزود: شرکت ها باید نسبت به اعتراضات کارگری و مطالبات آنها در داخل مجموعه های خود دقت بیشتری داشته و نسبت به رفع آنها تلاش نمایند.
 
فرماندار شهربابک گفت: تکریم کارگر و نیروی کاری در شرکتها باید از سوی مدیران و کارفرمایان در دستور کار قرار گیرد.
 
وی ایجاد یک فضای آرام به دور از هرگونه تنش همراه با انجام کارها و فعالیت‌های فرهنگی و بسیج کارگری در مجموعه های کارگری صنعتی را تاثیر بسزایی در افزایش تولید و نظم مجموعه دانست.
 
فرماندار شهربابک در پایان از روند تولید کارخانه تغلیظ شرکت معدن جویان بابک بازدید نمود.


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲