مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۶/۱۳

بازدید میدانی فرماندار شهربابک از چند روستای بخش مرکزی

ازدید میدانی فرماندار شهربابک از چند روستای بخش مرکزی

یکی از راه های بررسی مشکلات مردم حضور در جمع آنان و بررسی مطالبات مردمی است که در همین راستا عصر امروز ۱۱ شهریور ماه قاسم شمسی فرماندار با همراهی عباس زاده رئیس دفتر نماینده مردم شهربابک آرمند بخشدار و جمعی از روسای ادارات از روستاهای بخش مرکزی شهرستان بازدید نمودند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک; یکی از راه های بررسی مشکلات مردم حضور در جمع آنان و بررسی مطالبات مردمی است که در همین راستا عصر امروز ۱۱ شهریور ماه قاسم شمسی فرماندار با همراهی عباس زاده رئیس دفتر نماینده مردم شهربابک, آرمند بخشدار و جمعی از روسای ادارات از روستاهای بخش مرکزی شهرستان بازدید نمودند.
 
قاسم شمسی ضمن بررسی میدانی و نشست با اعضای شورای اسلامی, دهیار و اهالی روستاهای هرناشک, رضوان, ندیک و گورگوش از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستاها قرار گرفت.
 
وی با اشاره به اینکه بازدید از روستاها از مهمترین اولویت های کاری است بیان کرد: این بازدیدها بصورت مستمر از روستاهای مختلف شهرستان با هدف حل مسائل و مشکلات اهالی انجام خواهد گرفت.
 
در این بازدید شورها و دهیاران هر روستا مشکلات و درخواست های خود را در زمینه های برق, آب, راه, مخابرات و ... مطرح و فرماندار دستورات لازم را جهت رفع آنها به دستگاهای مربوطه صادر نمود.
 
 مشاهده سایر تصاویر👇
 
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/p/CTVOD9bokH0/?utm_medium=copy_link
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲