مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۶/۱۳

جلسه‌ شورای ترافیک با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی وحمل و نقل جاده ای در شهرستان برگزار شد

جلسه‌ شورای ترافیک با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی وحمل و نقل جاده ای در شهرستان برگزار شد

صبح امروز ۱۰ شهریور ماه جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست قاسم شمسی فرماندار و اعضای جلسه‌ با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی وحمل و نقل جاده ای شهرستان در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک؛ صبح امروز ۱۰ شهریور ماه جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست قاسم شمسی فرماندار و اعضای جلسه‌ با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی وحمل و نقل جاده ای  شهرستان در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
 
بنا به این گزارش شمسی فرماندار در این جلسه دستگاه‌های متولی بویژه شهرداری ها و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای را موظف به حل مسائل و مشکلات ترافیکی شهرستان دانست و تاکید نمود: با توجه به نزدیک بودن سال تحصیلی جدید اقدامات لازم به جهت ایمن سازی خیابان های حوالی مدارس با هماهنگی آموزش و پرورش صورت گیرد.
 
در این جلسه مقرر گردید، در رابطه با بازگشایی دور برگردان مقابل ورودی  پارک صنعت پس از بررسی های لازم، اقدامات مقتضی صورت گیرد و همچنین اجرای آسفالت ورودی پارک صنعت توسط شهرداری انجام پذیرد.
 
فرماندار شهربابک با تاکید بر نصب علائم در مسیر جاده ترانزیتی به خصوص قبل و بعد از دوربرگردان ها، افزود: شناسایی نقاط حادثه خیز شهرستان و رفع نواقص باید در اولویت کاری تمام اعضا باشد.
 
از دیگر مصوبات این جلسه ، پیگیری و اقدام اداره ی راهداری شهرستان برای یک طرفه نمودن پل مسیر شهربابک- میمند و احداث میدان در ورودی شهر دهج توسط شهرداری دهج، بود.
 
 مشاهده سایر تصاویر👇
 
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/p/CTSVqGcIV9K/?utm_medium=copy_link
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲