مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۳/۱۰

سرپرست فرمانداری شهربابک خبر داد

حمایت از رشته های ورزشی مستعد و مدال آور

جلسه نائب رئیس های هیئت های ورزشی ویژه بانوان شهرستان شهربابک به ریاست شمسی سرپرست فرمانداری و با حضور نعمت رئیس اداره ورزش و جوانان و نایب روسای هیئت های ورزشی بانوان شهربابک در محل فرمانداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ صبح امروز جلسه نائب رئیس های هیئت های ورزشی ویژه بانوان شهرستان شهربابک به ریاست شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک و با حضور نعمت رئیس اداره ورزش و جوانان و نایب روسای هیئت های ورزشی بانوان شهربابک در محل فرمانداری برگزار شد.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک با توجه به رابطه توسعه ورزش و کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: باید در توسعه ورزش شهرستان تلاش نموده و با سرمایه گذاری ضمن بالا بردن سطح سلامت جسمی، نشاط و شادابی اجتماعی را به ارمغان آوریم.
 
قاسم شمسی گفت: در تلاشیم تا با همکاری صنایع وشرکت های موجود در شهرستان، ورزش شهرستان را به جایگاهی که شایسته آن است برسانیم و از این طریق بتوانیم سطح شادی و نشاط را بین عموم مردم افزایش دهیم.
 
وی ادامه داد: جهت افزایش حضوربانوان ورزشکار در میادین ملی و بالاتر باید هیئت ها با برنامه ریزی اصولی و آموزش و پیشرفت آنان راه را هموار کنند و بر همین اساس بنده حمایت خود را از این رشته ها و ورزشکاران مستعد را اعلام می کنم.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک در خصوص تعطیلی اماکن ورزشی در دوران شیوع کرونا و مشکلات ناشی از این تعطیلی ها ،نیز گفت: کرونا یک عارضه جهان شمول است و مردم کشور ما نیز تحت تاثیر این ویروس هستند و باید همگی جهت کنترل و کاهش این بیماری کمک کنیم.
 
در این جلسه حاضرین مسائل و مشکلات خود را در خصوص ورزش معلولین ویژه بانوان، جذب اسپانسر، مکان و سالن مناسب جهت فعالیت ورزشی، میزبانی مسابقات ورزشی، تسهیلات ارزان قیمت مطرح نمودند و فرماندار شهربابک ضمن ارائه راه حل قول مساعدت و پیگیری دادند.
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak
 
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲