مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

تجلیل از کارگران و واحدهای نمونه منتخب استانی و شهرستانی, شهرستان شهربابک

سرپرست فرمانداری شهربابک گفت رسیدگی به درخواست ها و خواسته های قانونی کارگران باید در اولویت مدیران شرکت های اقماری شهرستان قرار گیرد

سرپرست فرمانداری شهربابک گفت رسیدگی به درخواست ها و خواسته های قانونی کارگران باید در اولویت مدیران شرکت های اقماری شهرستان قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ صبح امروز قاسم شمسی  سرپرست فرمانداری شهربابک در مراسم گرامیداشت روز مقاومت و ایثار با هدف تجلیل از کارگران و واحدهای نمونه منتخب استانی و شهرستانی در جشنواره امتنان، و کارگران جانباز بالای ۲۰ درصد مجتمع مس شهربابک حضور یافت.
 
شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک ضمن گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، بیان داشت: هم اکنون کشور به وجود شما ایثارگران و مجاهدان جبهه ی اقتصاد و تولید افتخار می کند. شما در زمان کنونی جا پای بزرگمردانی گذاشتید که در سالهای جنگ در جبهه ها برای حفاظت از خاک و ناموس کشور جنگیدند.
 
وی با اشاره به گستردگی جامعه ی کارگری در شهرستان و نقش موثر این زحمت‌کشان میدان تولید در رونق اقتصادی کشور و شهرستان ، بیان داشت: شهرستان شهربابک همیشه در محافل و مجامع کارگری جزو رتبه داران و مقام آوران این عرصه محسوب شده است و این موفقیت حاصل تلاش و زحمات شما کارگران عزیز به خصوص کارگران نمونه ی شهرستان می باشد.
 
شمسی با توجه به حضور مدیران شرکت های اقماری در این جلسه تصریح نمود: رسیدگی به درخواست ها و خواسته های قانونی کارگران باید در اولویت مدیران قرار گیرد تا حق و حقوق کسی ضایع نشود.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک در ادامه خطاب به کارگران ، اظهار داشت: کارگران شرکت ها نیز باید برای پیگیری خواسته ها و نیازهای خود از مسیر قانونی اقدام نمایند و مطمئن باشند هر گونه اجتماع و اعتصابات غیر قانونی آنها را از رسیدن به درخواست هایشان دور خواهد کرد.
 
شمسی ضمن تشکر از فعالیت های موثر مجتمع مس شهربابک در شهرستان ، بیان داشت: امیدواریم با همت و تلاش مدیران و توسعه ی معادن و صنایع بتوانیم با ایجاد اشتغال ، معضل بیکاری شهرستان را رفع نماییم و این کار انجام نمی شود جز با درک و حمایت همشهریان عزیز که با صبر و تامل اجازه دهند جذب نیرو از بیکاران محض انجام گیرد.
 
وی در پایان با اشاره به افزایش آسیب های اجتماعی در شهرستان ، از تمام شرکت ها خواستار شد از داخل مجموعه ها نسبت به کاهش این آسیب ها تلاش نمایند و همچنین با افزایش خدمات اجتماعی در شهرستان نسبت به ساخت جامعه ای سالم و بدون آسیب نقش داشته باشند.
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
با ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام: 👇
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:👇
t.me/ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲