مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۲/۰۶

جلسه کارگروه عمرانی با موضوع زیرساختهای ساخت بیمارستان

دریافت ۲۰ هکتار زمین برای ساخت بیمارستان جدید در شهربابک

با پیگیری های نماینده مردم شهربابک ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت بیمارستان جدید در ردیف بودجه ۱۴۰۰ قرار گرفت و بقیه ی بودجه ی توسط مجتمع مس شهربابک و دانشگاه علوم پزشکی کرمان تامین خواهد شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ صبح امروز جلسه کارگروه عمرانی با موضوع زیرساختهای ساخت بیمارستان جدید، با حضور قاسم شمسی فرماندار، رئیس بیمارستان ولیعصر (عج)، مدیر مجتمع مس شهربابک, رئیس دفتر نماینده و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار گردید.
 
فرماندار شهربابک با اشاره به گذشت چندین سال از مطرح شدن پروژه ی ساخت بیمارستان در شهربابک ، بیان داشت: با وجود کلنگ زنی این طرح ، همچنان به دلایل متعدد کار اجرایی ساخت بیمارستان جایگزین در شهربابک شروع نشده است.
 
وی با تاکید بر ضرورت وجود یک بیمارستان مجهز و استاندارد در شهرستان ، افزود: برای اجرای این پروژه نیاز به منبع مالی تعریف شده و فراهم نمودن زیر ساخت های مناسب وجود دارد که در اولین قدم در راستای جانمایی زمین این پروژه ، ساخت بیمارستان جایگزین در زمین بیمارستان فعلی به دلیل مساحت کم زمین،  لغو شد.
 
قاسم شمسی از پیگیری های انجام شده برای دریافت ۲۰ هکتار زمین در نزدیکی دانشگاه پیام نور برای ساخت بیمارستان جایگزین خبر داد.
 
مقام عالی دولت در ادامه بیان داشت: اعتبار مورد نیاز برای ساخت بیمارستان جایگزین ۱۵۰ تختخوابی ، ۳۰۰ میلیارد تومان تخمین زده شده است که ۱۵۰ میلیارد برای ساخت و ۱۵۰ میلیارد تومان برای تامین تجهیزات صرف خواهد شد.
 
وی در رابطه با تامین این اعتبار این پروژه، گفت: با پیگیری های نماینده محترم شهرستان ، ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت بیمارستان در بودجه ی سال جاری قرار گرفت و بقیه ی بودجه ی مورد نیاز نیز در پی رویکرد مثبت مدیریت مجتمع مس شهربابک و دانشگاه علوم پزشکی کرمان تامین خواهد شد.
 
فرماندار شهربابک در پایان خواستار تسریع در صدور مجوز های لازم تا ۱۰ روز آینده برای ساخت بیمارستان جدید از سوی مسئولان ادارات مربوطه شد.
 
در ادامه ی این جلسه ، ابراهیم نسب مدیر مجتمع مس از آماده شدن نقشه ی بیمارستان در مساحت ۲۰ هکتار در سه طبقه خبر داد و بیان داشت: با مشخص شدن زمین اجرای این پروژه ، عملیات خاکبرداری و سایر اقدامات اولیه به سرعت انجام خواهد شد.
 
دکتر مرتضی زاده ریاست بیمارستان ولیعصر (عج) شهربابک نیز ضمن اظهار خرسندی از همکاری مسئولین شهرستان و مدیران مجتمع مس برای ساخت بیمارستان در شهربابک به عنوان ضرورت اصلی شهرستان ، افزود: در صورت تایید زمین های جنب دانشگاه پیام نور برای ساخت بیمارستان ، باید به راه دسترسی آن نیز توجه کنیم و با ساخت کمربندی ، بلوار خلیج فارس را جزو محدوده ی شهر نماییم تا از بروز مشکلات رفت و آمد جلوگیری نماییم.
 
#روابطعمومیفرمانداری_شهربابک
 
با ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام:👇
 
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:👇
 
t.me/ayandehroshanshahrbabak
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲