مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۲/۰۴

در راستای رفع مشکلات و حمایت از طرح های کارآفرینی صورت گرفت

بازدید سرپرست فرمانداری شهربابک از طرح های کارآفرینی و اقتصادی در شهرستان

شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک با همراهی عباس زاده رئیس دفتر نماینده و جمعی از مسئولان ادارات صمت و جهاد کشاورزی از چندین طرح صنعتی و دامداری در شهرستان بازدید نمودند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ صبح امروز شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک با همراهی عباس زاده رئیس دفتر نماینده و جمعی از مسئولان ادارات صمت و جهاد کشاورزی از چندین طرح صنعتی و دامداری در شهرستان بازدید نمود.
 
در این بازدید که در راستای رفع مشکلات و حمایت از توسعه ی این طرح ها انجام شد، فرماندار شهربابک از نزدیک در جریان موانع توسعه و مسائل موجود قرار گرفت.
 
شمسی با توجه به اهم مشکلات گزارش شده توسط مسئولین طرح های مورد بازدید ، با قول مساعدت در زمینه ی فراهم نمودن زمین و تسهیلات مورد نیاز ، دستورات لازم را به جهت رفع موانع توسعه و تولید صادر نمود.
 
وی همچنین در حاشیه ی این بازدید ، با تاکید اجرای شعار سال ، از ادارات خواست با تلاش و همت مضاعف، زمینه ی مناسب را برای اجرای طرح های کارآفرینی و اقتصادی در شهرستان فراهم نموده و با رفع موانع سرمایه گذاری ، رونق تولید و اقتصاد شاهد رفع بیکاری در شهرستان باشیم.
 
قابل ذکر است شمسی سرپرست فرمانداری امروز از کارگاه تولید دستکش در استبرق ، کارگاه تولید تیرچه و تجهیزات بتنی در پارک صنعت ، کارگاه تولید دستمال کاغذی ریواس در شهرک صنعتی ، گاوداری صنعتی در بنه یکه و  پرورش بلدرچین بازدید نمود.
 
با ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام: 👇
 
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:👇
 
t.me/ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲