مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۲/۰۱

با پیگیری و دعوت سرپرست فرمانداری شهربابک صورت پذیرفت

سفر معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمان به شهربابک

در پی پیگیری های انجام شده برای ساخت بیمارستان جدید شهربابک و با دعوت شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک دکتر مقدری معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمان در راستای بررسی زمین جانمایی شده این پروژه به شهرستان شهربابک سفر نمود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ در پی پیگیری های انجام شده برای ساخت بیمارستان جدید شهربابک و با دعوت شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک, دکتر مقدری معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمان در راستای بررسی زمین جانمایی شده این پروژه به شهرستان شهربابک سفر نمود.
 
دکتر مقدری و شمسی سرپرست فرمانداری با همراهی مهندس ابراهیمی نسب مدیر مجتمع مس شهربابک و عباس زاده رئیس دفتر نماینده مردم با حضور در محل زمین جانمایی شده، بررسی های لازم را در جهت اجرای این پروژه در مکان مشخص شده به عمل آوردند.
 
در این بازدید، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمان نسبت به آماده نمودن مقدمات اولیه عملیاتی شدن ساخت بیمارستان جدید شهربابک قول همکاری و پیگیری جدی دادند.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک نیز در این بازدید با اشاره به حمایت مالی و همکاری مجتمع مس شهربابک در اجرای این پروژه و پیگیری های نماینده شهرستان، خواستار تسریع در اخذ مجوز بیمارستان جدید توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمان شد.
 
با ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام: 👇
 
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:👇
 
t.me/ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲