مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۲۳

با پیگیری های نماینده و سرپرست فرمانداری در راستای بررسی میزان خسارت سرمازدگی به محصولات کشاورزی شهرستان صورت گرفت

سفرقائم مقام صندوق بیمه محصولات کشاورزی کشور به شهربابک

ابراهیم حسن نژاد قائم مقام صندوق محصولات بیمه کشاورزی کشور با همراهی شمسی سرپرست فرمانداری مدیر کل جهاد کشاورزی رئیس دفتر نماینده مردم شهربابک و دیگر مسئولان در بازدیدی از باغات کشاورزی مناطق میزان خسارت سرمازدگی به محصولات را مورد بررسی قرار دادند

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهربابک؛ صبح امروز ابراهیم حسن نژاد قائم مقام صندوق  بیمه محصولات کشاورزی کشور با همراهی شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک , مدیر کل جهاد کشاورزی, رئیس دفتر نماینده مردم شهربابک و دیگر مسئولان در بازدید از باغات کشاورزی مناطق میزان خسارت سرمازدگی به محصولات را مورد بررسی قرار دادند.
 
با توجه به افت بی سابقه دمای هوا در شهرستان شهربابک که موجب سرمازدگی ۸۰ درصدی درختان پسته شده بود و رایزنی های رضا حسینی نماینده ی مردم شهربابک در راستای رسیدگی به وضعیت نامطلوب پیش آمده برای باغداران و کشاورزان شهربابکی، صبح امروز قائم مقام صندوق  بیمه  محصولات کشاورزی کشور به شهرستان شهربابک سفر نمود.
 
در این سفر از باغات پسته منطقه خاتون آباد, رباط و سایر مناطق شهرستان بازدید به عمل آمد و شمسی  سرپرست فرمانداری شهربابک  ضمن ارائه گزارش از خسارت‌های وارد شده ، خواستار رسیدگی به مشکلات کشاورزان شد.
 
قائم مقام صندوق محصولات بیمه کشاورزی کشور در پایان این بازدید چند ساعته ، از ارسال گزارش خسارات وارد شده به مرجع کشوری در راستای حمایت از کشاورزان خبر داد.
 
وی همچنین در حاشیه ی این بازدید ، بر توجه و اعتماد کشاورزان به بیمه و لزوم بیمه شدن زمین ها و محصولات کشاورزی برای جلوگیری از متحمل شدن ضرر در مواجهه با خسارت ها، تاکید نمود.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲