مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

با حضور شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک برگزار شد

اختتامیه دهمین دوره مسابقات والیبال روستا های اطراف مجتمع مس شهربابک

اختتامیه دهمین دوره مسابقات والیبال روستا های اطراف مجتمع مس شهربابک با حضور شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک برگزار وتیم دهیاری کمسرخ مقام اول را کسب نمود

 
تیم دهیاری کمسرخ مقام اول را کسب نمود؛
 
۱۴۰۰/۰۱/۱۰
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک؛ ظهر امروز دهمین دوره مسابقات والیبال روستای اطراف مجتمع مس شهربابک با حمایت مجتمع مس و باشگاه مس شهربابک و دهیاری روستای کمسرخ برگزار شد.
 
این مسابقات با شرکت تیم های کمسرخ, گیشنیزوئیه, بادمستان, هامنگو, روگوشوئیه و بهنوئیه از چهارم فروردین ماه به مدت ۵ روز به میزبانی روستای کمسرخ برگزار شد.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک در حاشیه مراسم اختتامیه این مسابقات، ضمن تشکر از مجتمع مس شهربابک, باشگاه مس و دهیاری روستای کمسرخ در برگزاری این مسابقات گفت: هدف از برگزاری این مسابقات در کنار ایجاد رقابت و حس شور و نشاط بین جوانان، افزایش روحیه ی همدلی و رفاقت می باشد.
 
وی همچنین ضمن اظهار خرسندی از فعالیت و پشتکار دهیاری کمسرخ ، بیان داشت: دهیاری کمسرخ می تواند به عنوان الگویی برای سایر دهیاری های شهرستان در انجام فعالیت های فرهنگی, ورزشی, گردشکری و سایر اقدامات مفید و موثر برای روستاها باشد.
 
لازم به ذکر است در این دوره از مسابقات تیم کمسرخ, روگوشوئیه و بادمستان به ترتیب مقام اول تا سوم و تیم هامنگو نیز جام اخلاق این دوره را کسب نمودند.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲