مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

تشکیل جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با دستور کار هفته جوان و آسیب های اجتماعی

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست هاوشکی معاون هماهنگی امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهربابک برگزار گردید

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست هاوشکی معاون هماهنگی امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری و با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهربابک و دیگر اعضا با دستور کار هفته جوان و آسیب های اجتماعی در محل فرمانداری برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک ؛  صبح امروز سه شنبه ۱۰ فروردین ماه ،جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان  به ریاست هاوشکی معاون هماهنگی امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری و با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهربابک و دیگر اعضا با دستور کار هفته جوان و آسیب های اجتماعی در محل فرمانداری برگزار گردید.
 
هاوشکی معاون هماهنگی امور عمرانی در این جلسه گفت: جوانان سرمایه ها و پتانسیل های بسیار خوب و ارزشمند جامعه ما هستند و نیازمند حمایت و توجه جدی مسئولان می باشند.
 
وی افزود: یکی از اهداف اصلی این ستاد برنامه ریزی جامع برای شناسایی و حل مسایل و مشکلات جوانان بر مبنای کار پژوهشی و علمی بوده است به همین دلیل می بایست جهت گیری اصلی ستاد در این راستا باشد.
 
در  ادامه این جلسه روسای ادارت و نهادها  وسمن های فعال شهرستان به ارائه اقدامات انجام گرفته و پیشنهادات در حوزه آسیب های اجتماعی  پرداختند.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲