مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

در راستای تحقق شعارسال۱۴۰۰

نشست هم اندیشی سرپرست فرمانداری شهربابک با صاحب نظران و ایده پردازان برگزارگردید

صبح ۵ و ۷ فروردین ماه نشست هم اندیشی با صاحب نظران و ایده پردازان در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ به ریاست قاسم شمسی سرپرست فرمانداری و تعدادی از افراد ایده پرداز شهرستان در حوزه های مختلف برگزار شد

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ صبح ۵ و ۷ فروردین ماه نشست هم اندیشی با صاحب نظران و ایده پردازان در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ به ریاست قاسم شمسی سرپرست فرمانداری و تعدادی از افراد ایده پرداز شهرستان در حوزه های مختلف برگزار شد.
 
شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک  در  این نشست ها ،ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ، و آغاز سال نو بیان داشت: بسیار خشنودم در جلسه ای متفاوت، که اعضا آن دغدغه مند و داوطلبانه اند گرد آمده اند ،حضور دارم .
 
این مقام  مسئول یادآور شد: امروز مهمترین دغدغه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) موضوع تولید و رفع مشکلات اقتصادی است و شعار حکیمانه  (تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی) جامع و وسیع انتخاب شده و در حقیقت چند اقدام اساسی و مهم در یک قالب و به صورت شعار اعلام شده است .
 
نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: متاسفانه در شهربابک با وجود داشتن مواهب الهی و ظرفیت‌های خدادادی از جمله معادن مس،آثار تاریخی،جاذبه های توریستی،جذابیت های جغرافیایی وطبیعی،ظرفیت های دامپروری ،فرش،پسته،زعفران،صنایع دستی و... توسعه نیافته است. ومی تواند با همدلی همت جوانان و رفع مشکلات تولیدی در مسیر توسعه و الگوی مناسب برای دیگر نقاط قرار گیرد .
 
شمسی بر تأمین نیازهای دستگاه‌ها وارگان‌های دولتی از محل تولیدات داخلی شهرستان تا حد ممکن تاکید کرد و گفت: نباید محصولی که  در خودشهر ما تولید می‌شود از محل دیگری تأمین شود.
 
قابل ذکر است اعضای در این جلسه پاره ای از مشکلات تولید و راهکارهای رفع آن را ارائه دادند, از جمله ؛ حمایت به طور خاص و ویژه از تولید و تولید کنندگان و کارآفرینان, حذف تمام موانع و بوروکراسی های زائد در برابر تولید،
استفاده از افراد و مدیران خوشنام، جوان, پر توان، بی حاشیه، سالم، کارآمد و متعهد و متخصص و فرا جناحی،
نشست پی در پی با فعالان اقتصادی جهت همفکری و آگاهی از مشکلات و موانع کسب و کار و تولید ، تسهیلات ارزان قیمت، مکان مناسب برای کارگاههای تولیدی، استفاده از ظرفیت دانشگاه، صادرات محصولات تولیدی، توجه به صنعت دامپروری ، تاسیس یک شرکت شتاپ دهنده, حمایت و تشویق تولید کنندگان را ارائه نمودند.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲