مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

دیدار نوروزی سرپرست فرمانداری شهربابک با امام جمعه محترم شهرستان

در اولین روز کاری سال جدید سرپرست فرمانداری با حجت الاسلام انصاری امام جمعه دیدار نمود و ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه در رابطه با برنامه های سال جدید شهرستان صحبت نمودند

در اولین روز کاری سال جدید سرپرست فرمانداری با حجت الاسلام انصاری امام جمعه دیدار نمود و ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه در رابطه با برنامه های سال جدید شهرستان صحبت نمودند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک ; در اولین روز کاری سال جدید, شمسی سرپرست فرمانداری با حجت الاسلام انصاری امام جمعه دیدار نمود و ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه , در رابطه با برنامه های سال جدید شهرستان صحبت نمودند.
 
در این دیدار که با همراهی  ابراهیمی نسب مدیر مجتمع مس شهربابک, هاوشکی معاونت عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار و بخشداران شهرستان انجام گردید , امام جمعه شهربابک با اشاره به  سخنان رهبر معظم انقلاب در آغاز سال جدید و شعار سال مبتنی بر "تولید, پشتیبانی ها و مانع زدائی ها" , گفت: امیدوارم در سال جدید با همدلی، هماهنگی و تلاش مسؤلان و مدیران شهرستان و حمایت دستگاه ها خدمات شایسته تری در راستای بهره مندی بیشتر مردم شهرستان شهربابک از نعمت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه شود.
 
حجت الاسلام انصاری, ادامه داد: تاکید رهبر انقلاب بر مسائل اقتصادی در نام گذاری سال های اخیر, نشان از اهمیت ساماندهی شرایط اقتصادی کشور می باشد.اکنون که دشمنان کشور نتوانستند از راه نفوذ به فرهنگ , توطئه نمایند با ایجاد شرایط سخت اقتصادی سعی در غلبه بر ایران و ایرانی دارند, همچنین مسئولین باید با حمایت از تولید داخلی و مانع زدایی, کشور را در شرایط ثبات اقتصادی حفظ نمایند.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک هم با تاکید صحبت های امام جمعه, از زحمات و همراهی ایشان در سال گذشته در مسائل و امورات اجرایی شهرستان قدردانی نمود و سالی خوب و همراه با موفقیت را برای آحاد مردم جامعه و خدمتگزاران  نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزو کرد.
 
وی افزود: همه آحاد جامعه از مردم تا مسئولان باید تلاش کنند تا در سالی که و به نام «تولید, پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نام‌گذاری شده است بتوانیم با تلاش مضاعف در جهت تحقق این مهم نقش ارزنده‌ و ترسیم ایرانی آبادتر قدم برداریم.
 
شمسی با اشاره به برگزاری جلسه با صاحب نظران در اولین روز کاری سال جدید و جمع بندی نظرات و ایده های جدید برای توسعه ی شهرستان , بیان داشت: باید از افکار تازه و نو در ساخت فردای شهرستان سود ببریم و جوانان را وارد میدان مدیریت و اجرا نماییم.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک در پایان با تاکید بر برگزاری انتخابات سالم در شهرستان ,بیان داشت: انشاالله با حضور پرشور مردم, برگ زرینی در تاریخ کشور و شهرستان ثبت گردد.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲