مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۰۷

سرپرست فرماندار ی شهربابک در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان

پرداخت ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات برای کارآفرینان و سرمایه گذاران از محل سپردها و گذدش مالی شرکت مس

سرپرست فرمانداری شهربابک در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و خبرگزاری های شهرستان با اشاره به ۱۳۰۰ میلیارد تومان سپرده های شرکت مس و شرکت های اقماری در بانک های شهرستان گفت از محل این سپرده ها و از گردش مالی ایجاد شده مبلغ ۲۰ میلیارد تومان به عنوان تسهیلات در راستای اشتغالزایی و توسعه تولید در اختیار کار آفرینان و سرمایه گذاران قرار گرفته است

پرداخت ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات برای کارآفرینان و سرمایه گذاران از محل سپردها و گذدش مالی شرکت مس/نهادینه کردن فرهنگ انتخاب شغل
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک؛ قاسم شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و خبرگزاری های شهرستان با اشاره به ۱۳۰۰ میلیارد تومان سپرده های شرکت مس و شرکت های اقماری در بانک های شهرستان، گفت: از محل این سپرده ها و از گردش مالی ایجاد شده ، مبلغ ۲۰ میلیارد تومان  به عنوان تسهیلات در راستای اشتغالزایی و توسعه تولید در اختیار کار آفرینان و سرمایه گذاران قرار گرفته است.
 
شمسی افزود: با توجه به شرایط نامناسب دکه های بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی ، با رایزنی های انجام شده و موافقت استان  ، مجوزهای لازم برای اصلاح وضعیت دکه ها و ساماندهی ورودی شهرستان به زودی اخذ خواهد شد.
 
وی در ادامه ، بیان داشت: همچنین با هماهنگی های انجام شده و با یک طرح کارشناسی و با حمایت شرکت مس برای ساماندهی بلوار سهید حاج قاسم سلیمانی( بلوار خلیج فارس سابق) و اجرای باند کندرو در دو فاز اجرایی خواهد شد.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک با اشاره به مشکلات حد فاصل  محور میدوک تا جاده اصلی، از دوبانده شدن این محور با حمایت مالی شرکت مس ، خبر داد و گفت: قسمت های آسیب دیده باند دوم شهربابک به انار هم در دستور کار است که با احداث باند دوم جاده میدوک رفع خواهند شد.
 
مقام عالی دولت در شهرستان خاطرنشان کرد: طی مذاکراتی که با مدیران شرکت ملی صنایع مس داشته ایم مقرر شده از طریق حکیم مس پزشک و پرستار دائم برای درمانگاه خاتون آباد تعیین شود.
 
قاسم شمسی ، در ادامه ضمن تاکید بر تغییر فرهنگ انتخاب شغل در شهرستان ، اظهار داشت: متاسفانه افراد جویای کار در شهربابک تنها با هدف اشتغال در شرکت مس و سایر شرکت های مربوطه اقدام به کاریابی می کنند و از سایر ظرفیت های اشتغال در شهرستان که در بعضی مواقع حتی نیاز مبرم به جذب نیرو دارند ، غافل می باشند و این مسئله مانع بزرگی در مسیر رفع معضل بیکاری در شهرستان محسوب می شود.
 
وی در پایان از راه اندازی سامانه جذب نیرو در شهرستان خبر داد و گفت: از این پس ، تنها افرادی برای کار معرفی خواهند شد که در این سامانه ثبت نام کرده باشند.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲