مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۲/۲۷

بازدید مشترک سرپرست فرمانداری و دادستان شهربابک از واحدهای صنفی در سطح شهرستان

گشت مشترک ادارات مربوطه شهرستان به منظور نظارت بر شرایط بازار کالا و خدمات نتایج برنامه ریزی ها در جهت کنترل بازار و آگاهی از قیمت ها از اصناف مختلف صورت پذیرفت

صبح امروز ۲۶ اسفندماه به دستور شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک گشت مشترک ادارات مربوطه شهرستان به منظور نظارت بر شرایط بازار کالا و خدمات نتایج برنامه ریزی ها در جهت کنترل بازار و آگاهی از قیمت ها از اصناف مختلف تا ساعات پایانی سال ۹۹ صورت پذیرفت


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ صبح امروز ۲۶ اسفندماه به دستور شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک گشت مشترک ادارات مربوطه شهرستان به منظور نظارت بر شرایط بازار کالا و خدمات، نتایج برنامه ریزی ها در جهت کنترل بازار و آگاهی از قیمت ها از اصناف مختلف تا ساعات پایانی سال ۹۹ صورت پذیرفت.
 
شمسی در این گشت مشترک که با همراهی مظفری دادستان, کارشناسان بازرسی و اصناف،کارشناسان بهداشت ، اماکن, بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت, تعزیرات و دامپزشکی صورت گرفت، از تعدادی از شیرینی سراها, کافی شاپ ها و... در سطح شهرستان بازدید به عمل آوردند.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک در حاشیه این بازدید گفت: بازدید هر روزه بصورت مستمر توسط گشت مشترک متشکل از ادارات مربوطه صورت می گیرد.
 
وی به برخی فروشندگان واحدهای صنفی تذکراتی در رابطه با نصب قیمت کالاها، کم فروشی و گران فروشی داده و دستورات لازم را جهت برخورد با این موارد را صادر نمود.
 
گفتنی است در این بازدید امروز دو واحد صنفی پلمپ و دو واحد دیگر با توجه به رعایت حقوق شهروندی و قوانین نظام صنفی مورد تشویق قرار گرفتند.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲