مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۲/۲۶

در جلسه شورای اداری شهرستان شهربابک

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهربابک و بخشدار مرکزی شهرستان شهربابک معرفی شدند

محسن هاوشکی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مجتبی آرمند بخشدار مرکزی شهرستان شهربابک در جلسه شورای اداری این شهرستان معارفه شدند

محسن هاوشکی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری  و  «مجتبی آرمند» بخشدار مرکزی شهرستان شهربابک در جلسه شورای اداری این شهرستان معارفه شدند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ جلسه شورای اداری شهرستان شهربابک صبح امروز ۲۵اسفندماه به ریاست شمسی  سرپرست فرماندار ی و با حضور  اعضای شورای تامین و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد .
 
شمسی در این جلسه، ضمن تبریک حلول ماه شعبان و اعیاد این ماه فرخنده ،افزود؛با توجه به گسترش ویروس کرونا ،شهربابک امسال میزبان مسافران نوروزی نیست اما از شهرداران می خواهم نسبت به فضا سازی شهر و ایجاد روحیه نشاط و شادابی اقدامات لازم را انجام دهند .
 
سرپرست فرمانداری شهربابک اظهار داشت: سال ۹۹ سال خوبی از لحاظ ایجاد اشتغال در شهرستان بود به طوری که بیش از ۱۰۰۰ شغل در زمینه صنعت و معدن و حدود ۴۰۰ شغل در سایر زمینه ها ایجاد شد .
 
رئیس شورای اداری شهرستان در این جلسه  از همکاری و مدیریت  ادارات و اعضای ستاد بحران  به خصوص شهرداری ها که آتش سوزی اخیر را بدون هیچگونه حادثه جانی مهار کردند تشکر نمود .
 
وی همچنین درباره چهار شنبه آخر سال(چهار شنبه سوری) نیز اظهار داشت: عصر روز سه شنبه خیابان امام خمینی جهت تردد خودرو و موتور بسته خواهد بود.
 
شمسی در این جلسه از همکاری خوب مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی و همچنین کادر بهداشت و درمان  و تداوم رنگ آبی شهرستان از لحاظ همه گیری ویروس کرونا تشکر کرد. و از مردم خواست همچنان این دستورالعمل ها را رعایت نمایند .
 
رییس شورای اداری شهربابک در ادامه به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: انتخابات سال آینده در شرایط حساس و خاصی برگزار خواهد شد و تمام تلاش ما به‌ عنوان مسوولان و مدیران باید در راستای افزایش مشارکت عمومی و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی باشد.
 
شمسی، همچنین با همه مدیران دستگاه‌ها اتمام حجت کرد که هیچ‌گونه جانبداری سیاسی و حزبی در انتخابات نداشته باشند و کاملاً بی‌طرفانه از سوی خود و دستگاه زیرمجموعه در انتخابات شرکت نمایند. و همچنین یادآور شد استفاده از امکانات دولتی در انتخابات ممنوع است.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک در ادامه اطلاع رسانی خدمات اجتماعی شرکتهای معدنی در شهربابک, از همکاری  و پشتکار مهندس رضا حسینی نماینده مردم شهربابک و مهندس گودرزی ، خدمات اجتماعی شرکت مس فلز رنگین در ۹ماه گذشته در شهرستان تشکر و قدردانی نمود.
 
رئیس شورای اداری شهربابک؛ در ادامه با تقدیر از خدمات معاون سابق عمرانی فرمانداری شهربابک اظهار داشت: معاون جدید عمرانی نیز کارنامه خوبی در فعالیت‌های اجرایی و عمرانی دارد. و انتظار می رود نهایت همکاری با ایشان صورت گیرد .
 
همچنین در ادامه از فعالیت های هاوشکی در سمت بخشدار مرکزی تقدیر و آقای آرمند  به‌ عنوان بخشدار مرکزی  معرفی شد .
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲