مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۲/۲۴

در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان کرمان باسرپرست فرمانداری شهربابک مطرح شد

خودکفایی و اشتغالزایی مددجویان از اهدف اصلی کمیته امداد

سرپرست فرمانداری شهربابک گفت خودکفایی مددجویان کمیته امداد و توانمندسازی خانواده های تحت حمایت در دستور کار قرار دارد


خودکفایی و اشتغالزایی مددجویان از اهدف اصلی کمیته امداد
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان  صبح امروز شنبه ۲۳اسفند ماه با حضور در فرمانداری شهربابک با قاسم شمسی سرپرست فرماندار ی دیدار و پیرامون مسائل مددجویان کمیته امداد گفتگو کرد.
 
شمسی  در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات خداپسندانه و ارزنده مجموعه امداد و حوزه وسیع افراد تحت پوشش خواستار حمایت بیشتر از قشر آبرومند آسیب پذیر در سطح شهرستان شد.
 
وی تصریح کرد:  کمیته امداد شهربابک در حال حاضر  در دو حوزه توانمندسازی خانواده‎‎ها تحت پوشش و توسعه مشارکت‎‎های مردمی  و ‏حمایت‌های خیرین از نیازمندان  خوب عمل کرده ودر این مسیر استفاده از ظرفیت معادن و شرکت های مستقر در شهربابک  جهت حمایت از  پوشش کمیته امداد می تواند نوید بخش خدمت موثرتر به مردم باشد.
 
سرپرست فرماندار ی شهربابک در خصوص تامین زمین و مسکن مدد جویان نیز گفت:  جلسات متعددی  پیرامون این موضوع برگزار گردیده  و پس از تعیین تکلیف ۸۵۰هکتار زمین ، با کمیته امداد در این زمینه همکاری می گردد .
 
وی با اشاره به اینکه در زمینه اشتغال شرایط خوبی داریم تصریح کرد ؛امسال قریب ۱۰۰۰ شغل در شهرستان ایجاد شده که بخشی از آن مددجویان کمیته امداد بودند و همواره  افراد سرپرست خانوار در اولویت جذب اشتغال هستند .
 
صادقی مدیر کل کمیته امداد نیز با بیان اینکه نگاه ما  بر این است که مدد جوی کمیته امداد محتاج مستمری نباشد و توانمند شود ؛گفت: با تهیه و در اختیار دادن پنل های خورشیدی می توان زمینه اشتغال پایدار مددجویان را فراهم کرد .
 
وی همچنین خواستار توجه بیشتر کارمندان شهربابک به طرح اکرام ایتام  شد.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲