مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۲/۰۲

جلسه مشترک مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمان با سرپرست فرمانداری شهربابک

جلسه مشترک رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمان با شمسی سرپرست فرمانداری و بخشدار مرکزی شهربابک برگزار شد

قاسم شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک در این دیدار ضمن اظهار خرسندی از اجرای پروژه های حوزه ی منابع طبیعی در شهربابک با اشاره به مشکلات متعدد این حوزه در شهرستان خواستار همکاری و رسیدگی مسئولین استانی شد

جلسه مشترک مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمان با سرپرست فرمانداری شهربابک
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک؛ جلسه مشترک رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمان با شمسی سرپرست فرمانداری و بخشدار مرکزی شهربابک برگزار شد.
 
قاسم شمسی در این دیدار ضمن اظهار خرسندی از اجرای پروژه های حوزه ی منابع طبیعی در شهربابک، با اشاره به مشکلات متعدد این حوزه در شهرستان، خواستار همکاری و رسیدگی مسئولین استانی شد.
 
وی در بیان مشکلات، اظهار داشت: عدم اجرای مقررات ماده ۵۶ در برخی نقاط شهرستان و همچنین ملی شدن اراضی باغات و منازل مسکونی ساخته شده در سنوات گذشته در راستای این ماده ، مشکلاتی در صدور مجوز انشعاب گاز و برق این منازل ایجاد نموده است.
 
شمسی در ادامه خواستار تسریع در پاسخگویی به استعلامات مربوط به اجرای طرح های صنعتی، در راستای تسهیل سرمایه گذاری در شهرستان شد.
 
در ادامه مهندس مهدی رجبی زاده با اشاره به آثار مثبت اجرای پروژه های آبخیزداری ،بیابان زدایی و جنگل کاری در زندگی مردم که از مهمترین آن حفظ اهمیت زیستی می باشد راهکار و پیشنهاداتی را جهت رفع مسائل مطرح شده بیان نمود
 
در پایان جلسه معاون فنی اداره کل با اعلام میزان اعتبارات هزینه شده جهت اجرای پروژه های منابع طبیعی در شهربابک خواستار همکاری بیشتر فرمانداری در جذب معین های اقتصادی به منظور انجام طرح های مطالعاتی واجرای پروژه های مختلف منابع طبیعی شد.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲