مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۳۰

نشست سرپرست فرمانداری شهربابک با موسسات فرهنگی هنری و تبلیغاتی

قاسم شمسی سرپرست فرماندار ی شهربابک در نشست خود با فعالان فرهنگی موسسات فرهنگی هنری و تبلیغاتی به مشکلات مطرح شده از سوی اعضا پرداخت

قاسم شمسی سرپرست فرماندار ی شهربابک در نشست خود با فعالان فرهنگی موسسات فرهنگی هنری و تبلیغاتی به مشکلات مطرح شده از سوی اعضا پرداخت

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ قاسم شمسی فرماندار شهربابک در نشست خود با فعالان فرهنگی، موسسات فرهنگی هنری و تبلیغاتی در ابتدا به مشکلات مطرح شده از سوی اعضا پرداخت و گفت: امیدوارم با شرایط مناسب، همکاری و هماهنگی که در حال حاضر در سطح شهرستان وجود دارد بتوانیم بخشی از مشکلات فرهنگی و هنری و نیازهای این هنرمندان را اهم از مالی و معنوی برطرف نمایم.
 
وی در پاسخ به مشکلات مالی مطرح شده از سوی برخی از اعضا گفت: به دنبال تسهیلات ارزان قیمت برای کمک به ادامه فعالیت هنرمندان و فعالان فرهنگی هستیم.
 
فرماندار شهربابک از متولیان فرهنگ و هنر در شهربابک خواست برنامه و تقویم فرهنگی برای سال جدید در شهرستان شهربابک تعریف نمایند.
 
شمسی نسبت به تشکیل جلسه جهت رفع مشکلات دارایی و تامین اجتماعی فعالان در حوزه فرهنگی تبلیغاتی و هنری از سویی ادارات و دستگاه‌های متولی قول مساعدت دادند.
 
وی در پایان افزود: به دنبال عدالت اجتماعی در شهرستان شهربابک می باشیم که متاسفانه در گذشته اتفاقاتی رخ داده است که باعث بی اعتماد مردم به مسئولین شده است.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak
 
 
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲