مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۳۰

تشکیل جلسه ستادانتخابات شهرستان شهربابک

جلسه ستاد انتخابات شهرستان شهربابک با هدف برنامه ریزی جهت برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

دومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان شهربابک به ریاست شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک وبا حضور بخشداران و کارشناسان ستاد انتخابات شهربابک در محل فرمانداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک،صبح امروز چهارشنبه دومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان شهربابک به ریاست شمسی فرماندار  وبا حضور بخشداران و کارشناسان ستاد انتخابات شهربابک در محل فرمانداری برگزار شد.
 
 فرماندار شهربابک در این جلسه ابراز داشت: مهیا کردن زمینه برگزاری انتخابات کار بزرگی است که دقت و تلاش زیادی نیاز دارد که با همت و زحمات دست اندرکاران و یاری پروردگار به نحو احسن و در خور مردم شریف شهرستان برگزار خواهد شد.
 
شمسی افزود: تجربیات زیادی با برگزاری انتخابات های متعدد حاصل شده است که در سایه این تجربه می توان  انتخاباتی بدون نقص ،قانونمند، سالم و با حضور حداکثری مردم برگزار نمود .
 
 وی اظهار داشت: به رغم اینکه هر کدام از ما و شما یک نگاه سیاسی دارد آنچه مهم است این است که تمام تلاشمان را به کار بگیریم که بی طرفانه کار کنیم.
 
فرماندار شهربابک در ادامه بیان داشت: ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها از ساعت 8 روز چهارشنبه 20 اسفند ماه آغاز و تا ساعت 18 روز سه شنبه 26 اسفند به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت.
 
وی هم چنین گفت: ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها نیز از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 16 فروردین آغاز و تا ساعت 18 روز یکشنبه 22 فروردین ماه 1400 به مدت 7 روز در جریان خواهد بود.
 
شمسی خاطرنشان کرد: داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی بایستی در هنگام ثبت نام گواهی عدم سوء پیشنبه که سه ماه از صدور آن نگذشته باشد به همراه داشته باشند. و لازم است از هم اکنون با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی یا دفاتر پلیس+۱۰ نسبت به اخذ گواهی عدم سو پیشینه اقدام کنند .
 
کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان شهربابک
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲