مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۲۸

تشکیل جلسه شورای شهرستان جهت بررسی مسائل و مشکلات

جلسه شورای شهرستان جهت بررسی مسائل و مشکلات برگزار شد

جلسه شورای شهرستان با حضور شمسی سرپرست فرمانداری انصاری امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان در محل شورای شهر شهربابک برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ جلسه شورای شهرستان با حضور, انصاری امام جمعه, شمسی سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان در محل شورای شهر شهربابک برگزار گردید.
 
در ابتدای این جلسه محمودی رئیس شورای شهرستان با بیان مشکلات حوزه های مختلف شهرستان اعم از مشکلات زیست محیطی ، آلودگی آب های زیرزمینی،  مدیریت دفع پسماندها و باطله های معادن، ساماندهی کشتارگاه و سایر مسائلی که مردم و شهرستان را با مشکل مواجه کرده است ، خواستار رسیدگی و پیگیری شد.
در ادامه سرپرست فرمانداری شهربابک با  تاکید بر تلاش جمعی و همکاری و هماهنگی مسئولان شهرستان در رفع مشکلات ، بیان داشت: اگر هر مسئولی در جایگاهی که قرار دارد ، وظایف خود را دقیق و خالصانه انجام دهد ، درصد بالایی از مشکلات شهرستان مرتفع خواهد شد.
 
وی ضمن اظهار خرسندی از موفقیت شهرستان در اجرای طرح ملی مسکن و استقبال مردم از این طرح ، بیان داشت: باید در ادامه اجرای طرح های واگذاری زمین، نسبت به انجام ساخت و ساز توسط افراد نیز نظارت داشته باشیم تا زمین ها بی استفاده رها نشوند.
 
شمسی در ادامه ، از باز پس گیری زمین های واگذار شده که هنوز وارد مرحله ی ساخت و ساز نشده اند، تا تاریخ ۳۱ فروردین خبر داد.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک در ادامه با اشاره به جذب نیرو در معادن ، تصریح نمود: همانطور که روستاهای اطراف معادن در اولویت اشتغال می باشند ، درصدی از جذب نیرو نیز به سایر مناطق شهرستان تعلق خواهد گرفت تا عدالت رعایت شود.
 
شمسی در ادامه از انجام لوله گذاری در راستای انتقال آب به دهج, خبر داد و افزود: به زودی مردم دهج نیز مانند اهالی شهر جوزم از نعمت آب برخوردار خواهند شد و همچنین  با آغاز عملیات گازرسانی به خبر ، مشکل گاز این روستا در آینده مرتفع می شود.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲