مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۲۶

زورخانه خاتون‌آباد شهربابک افتتاح شد

زورخانه پوریای ولی شهر خاتون‌آباد شهربابک با اعتباری حدود ۱۲۰ میلیون تومان

زورخانه پوریای ولی شهر خاتون‌آباد شهربابک با اعتباری حدود ۱۲۰ میلیون تومان با حضور سرپرست فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران، فرماندار شهربابک و مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان افتتاح شد

 
زورخانه پوریای ولی شهر خاتون‌آباد شهربابک با اعتباری حدود ۱۲۰ میلیون تومان با حضور سرپرست فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران، فرماندار شهربابک و مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان افتتاح شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ زورخانه پوریای ولی شهر خاتون‌آباد شهربابک با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان و ۱۲۰ مترمربع زیربنا به همت خیّران، با حضور مهرعلی باران چشمه سرپرست فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران، قاسم شمسی فرماندار شهربابک، انصاری اما جمعه و مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان افتتاح شد.
 
سرپرست فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران شامگاه شنبه در آیین افتتاح زورخانه پوریای ولی شهربابک گفت: سرمایه گذاری در ساخت مسجد، حسینیه و زورخانه باقیات صالحاتی برای خیّران است، زیرا این مکان برای سلامت جسم و تقویت روح ساخته شده و بین نسل ها ماندگاری دارد.
 
وی گفت: شهربابک معادن زیادی دارد و ضروری است ما از سرمایه این مردم برای همین مردم استفاده کنیم.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان نیز در این مراسم گفت: طی یک سال و نیم گذشته بیش از ۱۶۰ هزار متر پروژه در سطح استان کرمان داشته ایم که جای تبریک گفتن به مردم این استان دارد.
وی ضمن تشکر از مسئولان، خیّران و همه عواملی که در ساخت زورخانه خاتون آباد نقش داشتند، بیان کرد: من بیش از ۱۱ سال افتخار خدمتگزاری در شهربابک را داشته ام و اگر امروز در ورزش استان آبرویی دارم به واسطه نجابت مردم شهرستان شهربابک است.
 
پاریزی افزود: ورزش شهربابک بیش از ۳۵ هیات ورزشی فعال و بیش از سه هزار ورزشکار سازمان یافته دارد و به لطف خدا و زحمات افراد بسیاری از سرانه ورزشی قابل قبولی برخوردار است.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان وظیفه صنعت را اشتغال و تولید عنوان کرد و بیان داشت: بنگاه های اقتصادی که در استان کرمان وجود دارند در بخش ورزش به عنوان مسئولیت اجتماعیشان فعالیت می کنند.
 
بعد از افتتاح زورخانه پوریای ولی خاتون آباد، کلنگ ساخت یک زورخانه دیگر نیز در این شهر به زمین زده شد.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak
 
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲