مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۲۶

برگزاری جلسه مدیریت و مقابله با ویروس کرونا شهرستان شهربابک

فرماندار شهربابک بر اجرای شیوه نامه های بهداشتی در برگزاری مراسمات ترحیم و ازدواج تاکید کرد

فرماندارشهربابک دراین جلسه اظهار داشت خوشبختانه کنترل شیوع کرونا در شهربابک نسبتا خوب است و تداوم این شرایط صرفا با همکاری و همیاری مردم امکان‌پذیر خواهد بود

برگزاری جلسه مدیریت و مقابله با ویروس کرونا شهرستان شهربابک
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، جلسه ستاد مدیریت ومقابله با ویروس کرونا شهربابک به ریاست شمسی  فرماندار و با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ،رئیس مرکز بهداشت و تعدادی از روُسای دستگاههای اجرایی شهربابک  در محل  فرمانداری برگزار گردید  .
 
فرماندارشهربابک دراین جلسه اظهار داشت : خوشبختانه کنترل شیوع کرونا در  شهربابک نسبتا خوب است و تداوم این شرایط صرفا با همکاری و همیاری مردم امکان‌پذیر خواهد بود
 
شمسی گفت: دور همی خانوادگی، برگزاری مراسم ترحیم و ازدواج و تجمع این چنینی می‌تواند باعث افزایش آمار کرونا شود وما انتظار داریم شهروندان با رعایت دستور العمل های بهداشتی   وپرهیز از کارهای غیر ضروری به قطع زنجیره انتشار ویروس کمک کنند.
 
وی افزود با افزایش شمار مبتلایان در شهرستان های همجوار (سیرجان رفسنجان ، یزد) در حال حاضر شرایط سخت تر است و مردم باید در مراودات خود به این امر توجه کنند.
 
فرماندار شهربابک در ادامه گفت:با هدف جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم  برگزاری مراسم سوم ،هفتم ،سه هفته,چهلم و سالگرد ممنوع است و همچنین حضور روحانیون و مداحان در این مراسمات  ممنوع می باشد .
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲