مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۲۶

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با فرماندار شهربابک

شمسی فرماندار شهربابک با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دیدار و گفتگو کرد

فرماندار شهربابک با اشاره به اهمیت نقش فرهنگ و هنر در جامعه افزود توجه و ارج نهادن به هنرمندان تضمین کننده ی رشد و بالندگی فرهنگ جامعه می باشد .مسئولین باید با حمایت از این قشر از بین رفتن استعدادها یا مهاجرت آنها به نقاط دیگر جلوگیری نمایند

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با فرماندار شهربابک
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک؛ صبح امروز 25 بهمن ماه ، شمسی فرماندار شهربابک با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دیدار و گفتگو کرد .
 
شمسی ضمن تبریک حلول ماه رجب و خجسته میلاد امام باقر (ع) اظهار داشت: شهرستان شهربابک با وجود نخبه های علمی و هنری متعدد ، پتانسیل مناسبی در جهت پیشرفت در حوزه های مختلف دارد که با حمایت مسئولین و همچنین فراهم نمودن زیر ساخت های لازم می توان از استعداد و نبوغ این افراد در مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان سود ببریم.
 
فرماندار شهربابک با اشاره به اهمیت نقش فرهنگ و هنر در جامعه، افزود: توجه و ارج نهادن به هنرمندان تضمین کننده ی رشد و بالندگی فرهنگ جامعه می باشد .مسئولین باید با حمایت از این قشر از بین رفتن استعدادها یا مهاجرت آنها به نقاط دیگر جلوگیری نمایند.
 
شمسی در ادامه سخنانش اظهار داشت: هر مسئولی در هر جایگاه و منصبی باید خدمت به مردم و تلاش برای پیشرفت نظام اسلامی را سرلوحه ی خود قرار دهد و فارغ از حواشی ، در حد توان خود در مسیر رفع مشکلات و خدمت رسانی صادقانه گام بردارد.
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان،در جریان این دیدار  ، با اشاره به ظرفیتهای بالا و پیشینه غنی فرهنگی و هنری شهربابک گفت: این شهر پتانسیل بالایی برای یک حرکت مستمر ،روبه جلو و پر نشاط در حوزه ی فرهنگی و هنری را دارد .
 
وی افزود: برخورداری از حمایت مالی موسسات و بنگاههای اقتصادی در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و همچنین مشارکت و حمایت تمام دستگاهها و نهادهای اجرایی شهرستان با اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه، نوید بخش آینده ای امید بخش، در حوزه ی فرهنگی و هنری شهرستان شهربابک را خواهد بود.
 
علیزاده در پایان ضمن تشکر از پیگیری های فرماندار در رفع مسائل و مشکلات ، اظهار امیدواری کرد تا با همکاری جامعه هنری و مدیریت خانم نبی زاده،  شاهد رخدادها و اقدامات موثر ،اثر گذار و قابل توجه در شهرستان باشیم .
 
گفتنی است در این جلسه پاره ای از مسائل و مشکلات حوزه ی فرهنگ و هنر شهرستان از قبیل مسائل مربوط به سینما و اکران فیلم بررسی کردید.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲