مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۲۵

فرماندار شهربابک در راهپیمایی ۲۲ بهمن

از مردم میخواهم با اتحاد و همدلی با مسئولان شهرستان آنها را در مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان یاری نمایند

فرماندار شهربابک در راهپیمایی ۲۲ بهمن از مردم خواست با اتحاد و همدلی با مسئولان شهرستان به شیوه ی مطالبه گری و انتقاد سازنده آنها را در مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان یاری نمایند

فرماندار شهربابک در راهپیمایی ۲۲ بهمن: از مردم میخواهم با اتحاد و همدلی با مسئولان شهرستان به شیوه ی مطالبه گری و انتقاد سازنده ، آنها را در مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان یاری نمایند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ فرماندار شهربابک صبح امروز در راهپیمایی خودرویی ۲۲بهمن به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در جمع مردم فهیم و همیشه در صحنه شهربابک ، حضور یافت.
 
وی در تجمع راهپیمایان در مصلی امام علی (ع) شهرستان ، ضمن احترام به روح پر فتوح بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب و گرامیداشت یاد و خاطره ی سرادر شهید حاج قاسم سلیمانی، از حضور باشکوه مردم شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر نمود.
 
ایشان در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد مسئولین شهرستان در سال جاری ، تاکید نمود: این دستاوردها حاصل تلاش فردی بنده نمی باشد بلکه حاصل همکاری ، همدلی و تلاش مجموعه ی مسئولین در ادوار گذشته و دوره ی کنونی می باشد.
 
شمسی با اشاره به کلنگ زنی طرح های صنعتی با حضور وزیر صمت ، بیان داشت: گام دوم انقلاب صنعتی در شهرستان با اجرای این طرح ها تحقق خواهد یافت که علاوه بر دستاوردهای اقتصادی و صنعتی ، شاهد ایجاد اشتغالزایی بالایی در شهرستان خواهیم بود.
 
فرماندار شهربابک از کلنگ زنی کارخانه  تغلیظ ۲ و ۳ معدن میدوک ،  کارخانه آهک ، کارخانه فولتاسیون، پروژه ی انتقال آب خلیج فارس به شهربابک ، اتصال کارخانه ذوب مس خاتون آباد به شبکه ریلی، توسعه ناوگان حمل و نقل مجتمع مس شهربابک، طرح توسعه مس فلز رنگین ،کارخانه تغلیظ کم عیار و توسعه برداشت از معدن مس میدوک با حضور وزیر صمت نام برد.
 
شمسی از آغاز اجرای این طرح ها در فروردین و اردیبهشت سال آینده خبر داد و بزرگترین دستاورد این پروژه ها را اشتغالزایی برای ۱۰۰۰ نفر معرفی نمود.
 
وی با تاکید بر اهمیت حوزه ی ورزش شهرستان، در ایجاد سلامتی و نشاط در جامعه ، گفت: ورزشگاه شهدای مس شهربابک با نام جدید سردار دلها ،پس از ده سال کلنگ زنی هم اکنون با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان در حال انجام و رسیدن به مرحله ی بهره برداری می باشد و هم چنین اجرای پروژه ی ساخت ۹ زمین چمن مصنوعی که در سال گذشته و سال جاری انجام گردیده است در چند روز آینده با حضور مهمانان کشوری افتتاح خواهد شد.
 
شمسی با اشاره به اولویت اشتغالزایی در شهرستان ، از اشتغال ۱۰۰۰ نفر در سال جاری در معدن های مس ، مهام کوشان ، ایجو ، فلات بابک و کارخانه کاشی خبر داد و افزود: اولویت کمیته ی جذب شهرستان با جذب افراد متاهل بیکار می باشد که با همین روند افراد متقاضی واقعی کار به نوبت مشغول به کار خواهند شد.
 
وی با اشاره به مشکلاتی که جاده رباط در سالهای متمادی مردم شهرستان را درگیر نموده است ، از نیاز به اعتبارات بالا و اجبار به استفاده از اعتبارات تنخواه وزیر سخن گفت و از بهره برداری از این جاده در سال آینده خبر داد.
 
فرماندار شهربابک با توجه به مقادیر بالای آرسینیک در آب شهرستان که دغدغه ی مردم شده بود ، گفت: با استفاده از تجهیزات تصفیه خانه ای جدید ، از ماه گذشته آب شهرستان با مقدار آرسینیک مطابق با استاندارد جهانی در اختیار مردم شهرستان قرار دارد.
 
شمسی در ادامه از اجرای طرح ملی مسکن در راستای ساماندهی قیمت زمین و مسکن در شهرستان ، خبر داد و بیان داشت: در سه ماه گذشته به ۵۲۰ نفر زمین رایگان برای ساخت مسکن واگذار گردیده است و همچنین در حال انجام مراحل اداری ۸۵۰ هکتار زمین برای فاز بعدی اجرای این طرح هستیم که با این روند ، در آینده ی نزدیک می توان با قطعیت از واگذاری زمین به تمام افراد واجد الشرایط در شهرستان سخن گفت.
 
وی با اشاره به سفر روز گذشته ی معاون استاندار به شهرستان ، اظهار داشت: طرح های با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان در حوزه ی برق شهرستان با حضور معاون استاندار افتتاح گردید که مهمترین آنها برق رسانی به شهرک امام رضا (ع) بود.
 
فرماندار شهربابک با اشاره به پروژه ی آبرسانی به شهرهای جوزم ، دهج و روستای خبر ، بیان داشت: مردم دهج در چند روز آینده مانند اهالی شهر جوزم از نعمت آب برخوردار خواهند شد و با ادامه ی این روند در سال آینده روستای خبر نیز از آب لوله کشی برخوردار خواهند شد.
 
وی در انتهای سخنانش از مردم خواست با توجه به پتانسیل های موجود در شهرستان و سپرده های بالای بانکی و سرمایه های نقدی مردم ، به میدان سرمایه گذاری ورود کنند و با سرمایه‌گذاری و کارآفرینی در پیشرفت و توسعه ی شهرستان سهیم گردند و همچنین از تصرف زمین در مسیر افزایش منافع شخصی و به بهانه ی سرمایه گذاری منعشان نمود.
 
فرماندار شهربابک در پایان از مردم درخواست نمود با اتحاد و همدلی با مسئولان شهرستان به شیوه ی مطالبه گری و انتقاد سازنده ، آنها را در مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان یاری نمایند.
 
#آینده_روشن
 
#روابط عمومی فرمانداری_شهربابک
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲