مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۰۶

دیدار سرپرست فرمانداری شهربابک با خانواده معظم شهدا

سرپرست فرمانداری شهربابک در دیدار‌های جداگانه با خانواده شهید اصغر کافی روح االه انصاری و یعقوب ملائی یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی را گرامی داشت

سرپرست فرمانداری شهربابک خانواده مکرم شهدا را از سرمایه‌های اجتماعی کشور برشمرد و اظهار داشت والدین معظم شهدا حق زیادی بر گردن جامعه دارند و دیدار با این عزیزان و تکریم و دلجویی و رفع مشکلات این قشر یک تکلیف بر عهده همه مسئولان است

سرپرست فرمانداری شهربابک در دیدار‌های جداگانه با خانواده شهید اصغر کافی, روح االه انصاری و یعقوب ملائی، یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی را گرامی داشت.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک؛ ۵ بهمن ماه  قاسم شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک  با مادرشهید اصغر کافی, و مادران روح الله انصاری و یعقوب ملائی ساکن روستاهای کنگ و ندیک دیدار و یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی را گرامی داشت.
 
براساس این گزارش، در این دیدارها قاسم شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک  با همراهی حجت السلام ملائی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه، مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس شهربابک و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان برگزار شد.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک خانواده مکرم شهدا را از سرمایه‌های اجتماعی کشور برشمرد و اظهار داشت: والدین معظم شهدا که با تربیت مثال‌زدنی خویش، فرزندان دلاوری برای دفاع از کیان اسلام و کشور تربیت کرده‌اند، حق زیادی بر گردن جامعه دارند و دیدار با این عزیزان و تکریم و دلجویی و رفع مشکلات این قشر یک تکلیف بر عهده همه مسئولان است.
 
شمسی همچنین دیدار با خانواده شهدا را یک تکلیف برای مسئولان برشمرد و خواستار برنامه ریزی های منظم با هماهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان در این زمینه از سوی مسئولان شد.
 
لازم به ذکر است در دیدارهای مسئولان با خانواده معظم شهدای شهرستان، خاطراتی از این شهیدان نقل شده و مشکلات خانواده ها مورد بررسی قرار گرفت و در پایان مسئولان با اهداء لوح سپاس، از خانواده شهدا تجلیل نمودند.
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲