مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۰۲

تشکیل جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شهربابک

سرپرست فرمانداری شهربابک گفت با توجه به افزایش قیمت نهاده های دامی و هزینه تولید شیر به منظور حمایت از تولید کنندگان و دامداران قیمت مصوب رعایت گردد

جلسه تنظیم بازار شهرستان به ریاست شمسی سرپرست فرماندار ی شهربابک و با حضور سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید

تشکیل جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شهربابک

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ صبح امروز ۳۰ دیماه جلسه تنظیم بازار شهرستان به ریاست شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک و با حضور سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید .
 
در این جلسه  سرپرست فرمانداری شهربابک، از تعامل و همکاری بازاریان و اصناف برای رعایت محدودیت‌های اخیر در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد .
 
وی افزود: در محل های تجمع ، ناگزیر به اجرای مصوبه ستاد ملی کرونا از جمله پلمپ واحد صنفی هستیم.  بنابراین می طلبد که همچنان دستور العمل های بهداشتی توسط صنوف مختلف رعایت گردد .
 
در ادامه شمسی گفت: با توجه به افزایش قیمت نهاده های دامی و هزینه تولید شیر ، به منظور حمایت از تولید کنندگان و دامداران ، شیر براساس نرخ های مصوب به شرح زیر به فروش می رسد:
 
شیر درب دامداری به قیمت ۴۶۰۰ تومان و درب کارخانه و مغازه به قیمت ۴۸۰۰ تومان و برای مصرف کننده به قیمت ۵۵۰۰ تومان ،
 
مقام عالی دولت، با بیان اینکه آرد سهیمه ای  در نقاط روستایی و عشایری شهرستان به نحو مطلوب و منظم توزیع نمی شود، خواهان ساماندهی و نظم بخشی شبکه توزیع آرد در این مناطق شد.
 
همچنین در این جلسه از ۴ نانوایی که براساس مصوبات کارگروه آرد و نان شهرستان،  به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و اجرای مطلوب مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ، رعایت بهداشت، وزن چانه و تولید نان باکیفیت اقدام کردند تقدیر و مقرر شد از سهمیه آرد مازاد تشویقی بهره مند شوند. و همچنین نانوایی های متخلف با کسر  سهمیه جریمه  شوند .
 
در این جلسه  تقاضای متقاضیان مجوز احداث نانوایی و دریافت سهمیه آرد نیز بررسی شد.
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak
 
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲