مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۰/۱۳

سرپرست فرمانداری شهربابک

تشکیل اتحادیه ساخت و ساز ساختمانی در شهربابک یک ضرورت است

در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و ساماندهی ناهماهنگی ها و نرخ محصولات وخدمات این حوزه ضرورت دارد که اتحادیه تشکیل گردد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ ستاد تنظیم بازار شهرستان شهربابک صبح  روز 10 دی ماه به ریاست شمسی  سرپرست فرمانداری شهربابک و با حضور جمعی از مسئولین اجرایی ومهندسین ناظر، برخی پیمانکاران شهرستان تشکیل و در خصوص برخی مسائل بازار تصمیم گیری نهایی شد.
 
سرپرست فرمانداری شهربابک در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و نخستین سالگرد شهید سلیمانی؛ با اشاره به ناهماهنگی‌های سیستم توزیع آرد سهمیه عشایری و روستایی در شهرستان گفت: باید با  تفکیک جمعیت روستایی از عشایری و ساماندهی آن‌ها طبق آمار مرکز بهداشت توزیع آرد اصلاح و نارضایتی مردم برطرف گردد .
 
وی در این جلسه گفت: در شهرستان شهربابک  تخم مرغ برخلاف سایر نقاط که کیلویی است، به صورت دانه ای عرضه می شود که این امر به ضرر مصرف کننده است و به منظور جلوگیری از هرگونه اجحاف در حق مصرف کننده از این به بعد فروشگاه های عرضه تخم مرغ در شهربابک باید تخم مرغ را به صورت کیلویی به مردم عرضه کنند و مثل گذشته امکان فروش تخم مرغ به صورت دانه ای را ندارند.
 
رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان در این جلسه بیان داشت: نان همیشه در زندگی مردم نقش اصلی را داشته و باید نسبت به پخت سالم و با کیفیت آن توجه جدی صورت پذیرد.
 
در این جلسه با افزایش قیمت نان فانتزی واحدهای آزاد پز نیز به شرح زیر موافقت شد:
 
- نان باگت باوزن چانه 280 گرم 2000تومان,
- نیم باگت وزن چانه 140 گرم  1000 تومان,
_نان همبرگر 140 گرم 1000 تومان,
- نان همبرگر کوچک 70 گرم 500 تومان
 
همچین در این جلسه در خصوص ساخت وساز ساختمان و فعالیت های مربوط به آن نیز بحث شد و با توجه به گرانفروشی در این حوزه و نبود نرخ ثابت خدمات و محصولات حوزه ساخت وساز مقرر گردید با همکاری اداره صنعت و معدن و نظام مهندسی ظرف مدت یک ماه اتحادیه ساخت وساز ساختمان اعم از تولید کنندگان شن و ماسه، بتن آماده، گچ کاران و ... تشکیل گردد.
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲