مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۰/۰۹

با پیگیری های سرپرست فرمانداری شهربابک صورت گرفت

بازدید سرپرست فرمانداری و مدیریت مجتمع مس شهربابک از کارگاه های تراش فیروزه و چندین طرح عمرانی در شهرستان

عصر روز یکشنبه ۷ دیماه شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک با همراهی ابراهیمی نسب مدیر مجتمع مس شهربابک و عباس زاده رئیس دفتر نماینده مردم شهربابک از چندین کارگاه تراش فیروزه و تعدادی از طرحهای عمرانی در سطح شهرستان بازدید نمودند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک؛ عصر  روز یکشنبه ۷ دیماه شمسی فرماندار با همراهی ابراهیمی نسب مدیر مجتمع مس شهربابک و عباس زاده رئیس دفتر نماینده مردم شهربابک از چندین کارگاه تراش فیروزه و تعدادی از طرحهای عمرانی در سطح شهرستان بازدید نمودند.
 
در بازدید از کارگاههای تراش فیروزه که با هدف بررسی مطالبات و رسیدگی به درخواست های این مراکز صورت گرفت، مدیر مجتمع مس شهربابک، نسبت به رفع  مشکلات قول مساعدت دادند.
 
در ادامه  سرپرست فرمانداری شهربابک و تیم همراه  از زمین چمن مصنوعی در شهر خورسند, مدرسه شهید حاج قاسم سلیمانی و باشگاه فرهنگی و ورزشی شهدای شهرستان (شقایق) بازدید نمودند.
 
وی ضمن تشکر از تلاشهای شهرداران نسبت به زیر سازی زمین ها چمن مصنوعی گفت: با قول مساعد مدیر مجتمع مس شهربابک رول مورد نیازی این دو واحد ورزشی توسط مجتمع مس تامین خواهد شد .
 
در پایان این بازدید روند پیشرفت بهسازی جاده استبرق و مشکلات موجود از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت تا هرچه سریعتر این پروژه با مساعدت مجتمع مس شهربابک و دهیاری به بهره برداری برسد.
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲