مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۹/۰۵

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج انجام شد

دیدار اعضای شورای تامین با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهربابک

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج شمسی سرپرست فرماندار ی شهربابک با همراهی اعضای شورای تامین شهرستان با سرهنگ اوستایی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهربابک دیدار و ضمن تبریک هفته بسیج بسیج را لشکر مخلص خدا دانست و گفت جایگاه والای سپاه و بسیج و نقش ممتاز بسیجیان در حراست از دستاوردهای انقلاب بی‌بدیل است

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، شمسی فرماندار شهربابک با همراهی اعضای شورای تامین شهرستان با سرهنگ اوستایی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهربابک دیدار و ضمن تبریک هفته بسیج ،بسیج را لشکر  مخلص خدا دانست و گفت : جایگاه والای سپاه و بسیج و نقش ممتاز بسیجیان در حراست از دستاوردهای انقلاب بی‌بدیل است.
 
وی افزود: خانواده بزرگ بسیج همیشه در همه شرایط در کنار مردم  و همگام با مردم در راستای رفع مشکلات آنها نقش آفرین نمودند.
 
در ادامه سرهنگ اوستایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهربابک بسیج را نیروی مردمی و مخلص در کنار مردم و نظام دانست و افزود: نیروی مردمی بسیجی توسط مقام معظم رهبری فرماندهی می گردد.
 
وی افزود: با قرار گرفتن شمسی در سکان فرمانداری شهربابک شاهد هم افزایی، تعامل و همفکری روز افزون دستگاههای اجرایی در کنار مردم هستیم و این نشانی از تفکر و روحیه بسیجی و ایثارگری ایشان است.
 
سرهنگ اوستایی تایید کرد: همه ما می‌توانیم با روحیه بسیجی از مشکلات پیش روی نظام و مردم عبور نماییم.
 
وی با تاکید بر آمادگی کامل بسیج و سپاه بر حمایت از هرگونه طرح و برنامه در سطح شهرستان شهربابک گفت: امکانات و وسایلی که در دست ما قرار دارد امانت می باشد و باید در مسیر رفاه و رفع مشکلات مردم استفاده گردد.
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲