مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۹/۰۴

سرپرست ‌فرمانداری در جلسه شورای آرد و نان شهربابک

تحویل نان بی کیفیت به مردم به هیچ وجه قابل قبول نیست‌

سرپرست فرمانداری شهربابک در جلسه شورای آرد و نان گفت نان نقش اساسی در سبد خانوار داشته و یکی از اولیه ترین حقوق شهروندی مردم استفاده از نان با کیفیت است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ سرپرست فرمانداری شهربابک در جلسه شورای آرد و نان گفت: نان نقش اساسی در سبد خانوار داشته و یکی از اولیه ترین حقوق شهروندی مردم استفاده از نان با کیفیت است.
 
شمسی با اشاره به بازدید های اخیر خود از خبازی های سطح شهر از ساعات پخت نانوایی ها،کیفیت نان، وزن چانه ها و بهداشت آنها اعلام نارضایتی نمود و نسبت به کیفیت بخشی و نظارت مستمر و بیشتر بر واحد های خبازی از سوی اتحادیه نانواها تاکید کرد.
 
وی افزود: در صورت تکرار تخلفات سهمیه آرد واحد های متخلف قطع خواهد شد.
 
 فرماندار شهربابک گفت: ناهماهنگی در روزهای تعطیل نانوایی ها نارضایتی مردم را به دنبال داشته و اتحادیه نانواها باید برنامه ریزی مناسب در این خصوص را انجام دهد ‌.
شمسی در ادامه بیان نمود: نانوایی هایی که نان سوپر مارکت ها را تامین می کنند در ساعاتی که مشتری کمتر است به این کار اقدام کنند و  لازم است که حتما برچسب داشته باشند .
 
سرپرست فرمانداری شهربابک با توجه به وضعیت قرمز کرونا در شهربابک خواستار رعایت دستور العمل های بهداشتی، حفظ فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک در نانوایی ها شد و از شهرداران شهرهای شهربابک،دهیاران و بخشداران خواست نظارت کافی بر نانوایی های محل خود داشته باشند .


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲