مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۹/۰۴

سرپرست فرمانداری شهربابک

ساماندهی بلوار خلیج فارس و ورودی شهر به زودی کلید خواهد خورد

شمسی در حاشیه جلسه شورا آموزش و پرورش گفت ساماندهی بلوار خلیج فارس و ورودی شهر با رایزنی های صورت گرفته توسط نماینده مردم ،به همت مجتمع مس شهربابک به زودی کلید خواهد خورد

📌به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛  شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک در جلسه شورای آموزش پرورش با اشاره به شرایط کنونی وضعیت کرونا در شهرستان و نبود آموزش حضوری در مناطق محروم گفت: با وجود مشکلات اقتصادی در مناطق محروم و کمبود امکانات مناسب برای انجام  آموزش های مجازی دانش آموزان بی بضاعت در همین راستا در گذشته تعدادی تبلت و گوشی هوشمند در بین دانش آموزان خانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی توزیع گردیده است.
 
📌فرماندار شهربابک از تامین اعتبار لازم برای تکمیل زمین چمن مدرسه سردارقاسم‌سلیمانی با پیگیری های نماینده مردم و حمایت های مجتمع مس خبر داد.
 
📌وی همچنین افزود: با رایزنی های صورت گرفته در سطح استان اعتبار احداث یک زمین چمن مصنوعی اخذ گردیده که به زودی در یکی از مدارس شهرستان اجرای خواهد شد.
 
📌قاسم شمسی از دغدغه‌ای که محقق خواهد شد خبر داد و گفت: ساماندهی بلوار خلیج فارس و ورودی شهر با رایزنی های صورت گرفته توسط نماینده مردم ،به همت مجتمع مس شهربابک به زودی کلید خواهد خورد.
 
📌وی با اشاره به کمک های بی سابقه شرکت های اقماری مس در چند ماه گذشته به شهرستان گفت: با رایزنی های صورت گرفته و پیگیری های نماینده مردم شهربابک در چند ماه گذشته ۵ میلیارد تومان از سوی شرکت‌های اقماری مس به حوزه خدمات اجتماعی شهرستان کمک شده است .
 
📌فرماندار شهربابک از راه اندازی مرکز مجهز تحقیقات کشاورزی نوین توسط شرکت‌های اقماری مجتمع مس در شهرستان خبر داد.
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 
تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲