مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۹/۰۴

سرپرست فرمانداری شهربابک

امنیت مردم در اولویت ماست

درپی گلایه‌های اهالی جوزم و اعتراض آنها نسبت به جذب نیرو و حضور نیروهای غیر بومی در معدن ایجو صبح امروز جلسه کمیسیون کارگری شهرستان به در خواست دادستان شهرستان و با ریاست شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک در راستای بررسی مسائل و مشکلات تشکیل گردید

برگزاری جلسه کمیسیون کارگری شهرستان شهربابک جهت بررسی مشکلات کارگری معدن ایجو"
🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک; درپی گلایه‌های اهالی جوزم و اعتراض آنها نسبت به جذب نیرو و حضور نیروهای غیر بومی در معدن ایجو صبح امروز جلسه کمیسیون کارگری شهرستان به در خواست دادستان شهرستان و با ریاست شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک در راستای بررسی مسائل و مشکلات تشکیل گردید.
 
🔸در این جلسه که ریاست اداره اطلاعات، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ،نماینده معدن ،شورای اسلامی و شهردار جوزم و عده ای از معترضین حضور داشتند، شمسی پس از استماع صحبت های حاضرین و شاکیان  در جلسه   و پس از عرض خیرمقدم به مدعوین حاضردر جلسه اهالی شهر جوزم را مردمی ولایتمدار ، باوجدان ومنطقی توصیف کرد و افزود:  مشکلات  گوناگون تنها از طریق گفت و گو قابل حل است.
 
🔸نماینده عالی دولت در شهرستان ،با اشاره به فرصت طلبی دشمنان برای آسیب زدن به نظام انقلابی کشور، اظهار داشت: دشمنان همواره در کمینند و از هر مسیری عبور میکنند تا به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند.
 
🔸 وی افزود این اتفاقات علیرغم وجود  مشکلات اقتصادی عمل قابل قبولی نیست و فرصت سو استفاده را به یک عده می دهد ، اما قاعدتا موضوع باید از مسیر مجرای مشخص حل و فصل شود.
 
🔸 شمسی با اشاره به دستورکار جلسه امروز که بررسی مشکلات کارگران و اهالی جوزم بود، اذعان داشت: رویکرد ما در مجموعه فرمانداری ودیگر دستگاههای نظارتی، امنیتی و اطلاعاتی مساعدت است و راضی به برخورد قهری نیستیم و از شما می خواهم مسیر را به سمتی نبرید که برای خود و مردم مشکل ایجاد کنید .
 
🔸وی با بیان این که امنیت مردم در اولویت ماست، اظهار کرد: قطعاً این رفتار به صورت غیرقانونی برای خود و مردم هزینه ایجاد می کند.
 
🔸نماینده عالی دولت خطاب به فعالان فضای مجازی گفت: آن ها یقین داشته باشند که تمام فعالیت آن ها تحت رصد نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و ضابطین قضایی است .
 
🔸 ریاست شورای تامین شهرستان در پایان حمایت شورای تامین را از سرمایه گذران شهرستان اعلام نمود و بیان داشت: شهرستان شهربابک با ظرفیت های بالا برای سرمایه گذاری باید زمینه های مناسب برای سرمایه گذاران فراهم گردد تا برای ورود به میدان کارآفرینی و تولید ترغیب شوند.
 
🔸در این جلسه مقرر گردید اعضای شورای اسلامی جوزم با آقای مرادی نماینده معدن ایجو طی جلسه ای مشترک نسبت به ساماندهی لیست قبول شدگان آزمون اقدام کنند.
 
ما همراه باشید 👇👇👇
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲