مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۹/۰۳

تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان شهربابک

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان شهربابک به ریاست شمسی سرپرست فر مانداری برگزار شد

در پی هشدار اداره هواشناسی مبنی بر وجود سامانه بارشی و احتمال وقوع بارندگی در روزهای آینده جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان شهربابک به ریاست شمسی سرپرست فر مانداری برگزار شد

در پی هشدار اداره هواشناسی مبنی بر وجود سامانه بارشی و احتمال وقوع بارندگی در روزهای آینده؛ جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان شهربابک برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک و با حضور اعضا صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد.
 
‌‌شمسی سرپرست فرمانداری و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان شهربابک با اشاره به تجربه بحران بارندگی در سنوات گذشته و با بیان اینکه بهترین راه مقابله با حوادث، پیشگیری و آمادگی برای مقابله با آن است گفت: با توجه به شرایط جوی آب و هوایی و بارندگی های احتمالی پیش رو در شهرستان، همه دستگاه ها  باید ضمن حفظ آمادگی با تجهیز و سازماندهی امکانات، توان مقابله با هر گونه بحرانی را داشته باشند و  امکانات و ماشین آلات خود جهت وقوع هر نوع حادثه ای بر اثر بارندگی، تجهیز و حالت آماده ‌باش قرار دهند.
 
وی افزود: ادارات راهداری ،منابع طبیعی و کلیه دهیاران، بخشداران و شهرداران منطقه موظف می باشد با شناسایی نقاط حادثه خیز در سطح روستاها و شهرها نسبت به رفع آنها هر چه سریعتر اقدام نمایند.


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲