مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۶/۲۶

فرماندار شهربابک

سرمایه گذاری در تولید ضامن حفظ ارزش دارایی مردم است

شمسی فرماندار با بیان اینکه باید مردم را از سپرده گذاری در بانکها به سرمایه گذاری در تولید ترغیب کنیم گفت سرمایه گذاری در تولید و ایجاد اشتغال، ارزش دارایی های مردم را حفظ می کند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک; ظهر امروز جلسه ی شورای بانک های شهرستان با حضور شمسی فرماندار و روسای بانک ها در محل سالن تجمعات فرمانداری تشکیل شد.

قاسم شمسی با بیان اینکه باید مردم را از سپرده گذاری در بانکها به سرمایه گذاری در تولید ترغیب کنیم گفت : سرمایه گذاری در تولید و ایجاد اشتغال، ارزش دارایی های مردم را حفظ می کند.

فرماندار شهربابک تاکید کرد مسئولین باید اعتماد مردم را برای سرمایه گذار ی جلب کرده و زمینه های مناسب را برای ورود کارآفرینان به عرصه تولید و ایجاد اشتغال فراهم کنند.

وی همچنین از مذاکره با شرکت مس برای تزریق منابع مالی قابل توجهی به بانکهای شهرستان خبر داد و اضافه کرد : تزریق منابع مالی شرکت مس به بانکهای شهرستان زمینه اعطای تسهیلات در راستای رونق تولید و سرمایه گذاری را فراهم می سازد.

شمسی با اشاره به مبلغ بالای سپرده ها در شهرستان شهربابک، گفت: پرداخت تسهیلات توسط بانک ها و ایجاد رونق اقتصادی , موجب افزایش گردش مالی و رفع معضل بیکاری خواهد شد, بانک ها میتوانند با اعطای تسهیلات مناسب و با سود پایین در این مسیر مسئولین شهرستان را یاری نمایند.

فرماندار شهربابک در پایان از آغاز پروسه ی راستی آزمایی سرمایه گذاران توسط فرمانداری خبر داد و تصریح نمود: اعطای تسهیلات در حوزه ی ایجاد و توسعه ی کسب و کار تحت نظارت فرمانداری انجام خواهد شد و با انجام راستی آزمایی, تسهیلات فقط به سرمایه گذاران واقعی پرداخت خواهد شد.

با ما همراه باشید :point_down::point_down::point_down:
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak


تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲