مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۶/۲۶

فرماندار شهربابک خبر داد

احداث یک باب مدرسه در دهستان خبر

شمسی فرماندار شهربابک در جلسه شورای آموزش و پرورش صبح دیروز از احداث یک باب مدرسه با حمایت مالی شرکت های اقماری تحت مدیریت آموزش پرورش شهربابک در دهستان کم برخوردار خبر خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ شمسی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهربابک در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، ضمن تاکید بر توجه به ابعاد علمی و تربیتی، در کنار رفع مسائل مالی در حوزه آموزش و پرورش گفت: باید با تلاش مضاعف، سطح مدارس شهرستان را چه از لحاظ استانداردها و امکانات فیزیکی و چه از لحاظ مسائل پژوهشی و آموزشی به سطح ایده آل و مناسب برسانیم.

:
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در ادامه , گفت: با توجه به دغدغه ی اصلی مدارس و خانواده ها به دلیلی شیوع بیماری کرونا، رایزنی های لازم  جهت تامین مواد ضدعفونی در سطح  مدارس شهرستان  توسط مجتمع مس شهربابک صورت گرفته است.

وی از احداث یک باب مدرسه با حمایت مالی شرکت های اقماری تحت مدیریت آموزش پرورش شهربابک در دهستان کم برخوردار خبر خبر داد .

شمسی گفت: شهرداری شهربابک موظف است بر اساس مصوبه شورای آموزش و پرورش، نسبت به آسفالت مدارس اقدام نماید.

فرماندار شهربابک با اشاره به معضلات فرهنگی در سطح مدارس بیان نمود: آموزش و پرورش، متاسفانه در حوزه فرهنگی در سال‌های گذشته بسیار ضعیف عمل نموده است، لذا باید با تقویت نیروی فرهنگی به بدنه آموزش پرورش در این بخش کمک شود.

با ما همراه باشید :point_down::point_down::point_down:
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shamsi.governor.shahrbabak


تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak

#قاسم_شمسی_فرماندار_شهربابک


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲